Восени у Франківську працюватимуть нові дитячі садочки

Автор: Людмила Баран

09 May, 2014 16:28

Поділитись публікацією
Восени у Франківську працюватимуть нові дитячі садочки

З 1 вересня 2014 року дітей прийматиме дитячий дошкільний заклад у селі Вовчинець. Також після реконструкції  збільшиться кількість місць у садку “Ромашка”. Крім того, в Івано-Франківську розпочато будівництво та проектування інших споруд для дітей.

Про це  8 травня на зустрічі з директорами шкіл міста розповіла начальниця управління освіти Наталія Микула.

Вона повідомила, що у дитсадках міста вчаться 514 дітей з довколишніх сіл. Водночас, на 100 виділених місць у дитсадках припадає 170 дітей. Цей показник є найвищим в області.

Розвантаження дитсадків можливе з допомогою будівництва нових, зокрема на території приміських сіл. За словами Наталії Микули, з 1 вересня цього року працюватиме дитячий садок на 150 місць у Вовчинці. Також розробляється проектна документація для нових дитсадків у Микитинцях, Угорниках, планується реконструкція закладу у селі Хриплин.

Після заміни даху і ремонту фасаду восени має запрацювати друга частина приміщення  садку №17  “Ромашка” на Вовчинецькій. Йде робота над передачею у комунальну власність дитячого закладу на вулиці Хоткевича, 11.  Також в кінці квітня 2014 року розпочато будівництво нового дитячого садка у Пасічній.

Зараз для того, щоб віддати дітей у дошкільний заклад, франківці за багато років наперед записуються в електронну чергу. Тим не менш, всім дітям не вистачає місця. Наразі 93% дошкільнят  в Івано-Франківську охоплені  навчанням. А кількість дітей у групах дитсадків порушує санітарні норми. Якщо будуть працювати нові заклади, то ситуація має покращитися.