Войнилівський професійний ліцей отримає автобус від німецького уряду

Автор: Турій Роман

04 Гру, 2022 17:20

Поділитись публікацією
Войнилівський професійний ліцей отримає автобус від німецького уряду
Заклади професійної освіти отримають 18 автобусів для забезпечення власних потреб, які передало Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Федерального уряду Німеччини.

«Нині наші заклади професійної освіти, як ніколи, потребують підтримки. Учні профтехів не лише навчаються, а й оновлюють приміщення закладів освіти, активно займаються волонтерською діяльністю. Зараз будь-яка допомога є цінною, тому ми щиро вдячні нашим міжнародним партнерам за розуміння та підтримку», — зазначив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

МОН визначило 18 закладів професійної освіти, які отримають автобуси, серед яких — Войнилівський професійний ліцей на Калущині, інформують “Вікна” з посиланням на Міністерство освіти і науки.

Так, учні профтехів навіть з найвіддаленіших міст і селищ зможуть з легкістю добиратися до місць проведення навчання. Водночас транспорт полегшить дорогу учнів до місць проведення виробничої практики.

Довідка. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (Німецьке товариство міжнародного співробітництва) за дорученням Федерального уряду Німеччини в межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб» надає постійну підтримку у забезпеченні навчання молоді та дорослих. 

Мета проєкту — надання екстреного пакету допомоги для забезпечення закладів освіти, де тимчасово проживають ВПО.

Проєкт покликаний постачати програмне забезпечення розробки різноманітних спеціалізованих онлайн-курсів та інших важливих цифрових інструментів освітнього процесу.