Вперше з моря був обстріляний блокпост силовиків – Тимчук

Автор: Турій Роман

22 Jul, 2014 09:08

Поділитись публікацією
Вперше з моря був обстріляний блокпост силовиків – Тимчук

Не дивлячись на успішні дії сил АТО, обстановка в зоні проведення операції залишається гранично складною. Терористи чинять відчайдушний опір, намагаючись контратакувати і за всяку ціну зірвати наступ силовиків. Найбільш складна ситуація – в районі Донецька, Луганська, Краснодона, Авдіївки, Горлівки, Попасна, а також у прикордонних районах.

Читайте також: В Україні можуть дозволити створення іноземних військових легіонів

Про це на своїй сторінці написав координатор групи «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук.

За його даними, у  Луганській області з БМ-21 «Град» були обстріляні позиції сил АТО поблизу н.п.Веселая Гора і Комишне, а також на території аеропорту в Луганську.

У Донецькій області з автоматичних гранатометів АГС-17 і стрілецької зброї обстріляні позиції сил АТО поблизу Авдіївки.

Окрім того, поблизу н.п.Кам’янка (Донецька обл.) блок-пост сил АТО був атакований за допомогою мікроавтобуса, начиненого вибухівкою. За попередніми даними, підрив був проведений смертником, котрі сиділи за кермом мікроавтобуса (інформація перевіряється). Подібні випадки раніше в зоні АТО не фіксувалися, відзначає Тимчук.

«Також вперше з моря був обстріляний блок-пост силовиків. Зокрема, з міномета, встановленого на катері, був обстріляний блок-пост поблизу н.п.Новоазовск (Донецька обл.)», – написав Тимчук.

З території Росії були обстріляні позиції сил АТО поблизу н.п.Кумачево (з мінометів) і КПП «Должанський» (із самохідної артилерії). Також у прикордонних районах бойовиками були обстріляні позиції сил АТО поблизу н.п.Маріновка (один раз з артилерії і один раз з танків), Солнцево (з БМ-21 «Град»), Червонопартизанськ (з мінометів).

І добра новина, закінчились заходи сил АТО по зачистці від бойовиків н.п.Дзержінск. Місто повністю знаходиться під контролем силовиків.

Теги: