Вперше за 17 років: як зіграли прикарпатське дербі «Ревера 1908» та «Пробій» (ВІДЕО)

Автор: Кучерук Софія

07 Жов, 2024 16:05

5 жовтня, вперше за 17 років, в Івано-Франківську відбулося обласне дербі серед команд Другої ліги. На стадіоні університету нафти і газу зіграли франківська «Ревера 1908»  та городенківській «Пробій».

Про це пише “Галка” з посиланням на НК “Пробій”.

Напередодні матчу лазарет НК “Пробій” поповнився ще кількома виконавцями, тож в цілому поза грою через різні причини опинились одразу вісім футболістів. Тож тренерському штабу Володимира Ковалюка довелось добряче перетасувати склад на матч проти “Ревери 1908”.

Не встиг диктор на стадіоні ІФНТУНГ представити склади команд, як Сікач відкрив лік голам у матчі. Микола, отримавши розрізну передачу від Волошиновича, потужно пробив у дальній кут – 0:1. Забитий м’яч додав впевненості гостям, які помчали подвоювати перевагу. Чого вартує лише випад Сікача віч-на-віч з голкіпером, який завершився ударом повз дальну стійку. Опинився в центрі подій “сімка” “Пробою” і в наступному епізоді – з потужним ударом під поперечку впорався голкіпер. Ближче до завершення першого тайму господарям вдалось відновити статус-кво. Лайнсмен Олег Мімнонов “проспав” положення поза грою у Шостака, який віддав на вільного Угринюка – 1:1. У час, що залишився, непоганий шанс, щоб вивести свою команду втратив Оринчак з лету пробивши над поперечкою.

У другому таймі дощ в Івано-Франківську додав складнощі суперникам. Більшість часу команди провели у позиційній боротьбі, а найбільш небезпечні нагоди другого тайму створили гості. Харук після подачі з кутового не зміг влучити у рамку, а Віталій Пархуць ледь не закинув м’яч “за комірець” Шаруну. Сікач взагалі міг принести перемогу гостям, та замкнув передачу Волошиновича у руки голкіперу. У підсумку, 1:1 – у прикарпатському дербі суперники не виявили сильнішого.