Вперше за 30 років вулицю Української дивізії взялися ремонтувати (ФОТО)

Автор: Застава Максим

09 Jul, 2020 16:43

Вперше за 30 років вулицю Української дивізії взялися ремонтувати (ФОТО)

На вулиці Української дивізії взялися ремонтувати дорогу й міжбудинкові проїзди. Роботи тут не проводилися майже 30 років.

Читайте також: Марцінків пожалівся на брак коштів у створеному при міському бюджеті благодійному фонді. Йому нагадали про гроші за піар

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з депутатом міської ради Миколою Вітенком виїхали оглянути хід ремонтних робіт.

У 2019 році на вулиці зробили освітлення, але дорога вже багато років потребувала капітального ремонту.

«Прийняли рішення робити двори поетапно. На даний час роботи розпочато на міжбудинкових проїздах від 1 до 13 будинків. Це буде повноцінний капітальний ремонт. Розпочинаючи з питання водовідведення – до комплексного благоустрою», – каже Вітенко.

Мешканка Анжеліка Струк розповідає, що сама вулиця за своїм плануванням і розташуванням дуже хороша, та затишна. Але вже багато років потребувала ремонту дороги.

«Минулого року на вулиці Української Дивізії було зроблено освітлення вулиці. Також мешканці вже давно просили здійснити ремонт дороги. Підрядник на днях розпочав роботи, а завершення планується до кінця літа за сприятливих погодних умов. Це ще один двір в якому зовсім скоро буде зроблено комплексний благоустрій», – зазначає Марцінків.

До слова, на ремонт вказаних міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій місто віддало близько один мільйон 400 тисяч гривень.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry