Впевнена перемога: франківські футзалісти “відвантажили” дев’ять м’ячів у ворота хмельницького “Сокола” (ВІДЕО)

07 Вер, 2020 20:04

Шостого вересня франківські “дракони” не залишили шансів хмельницьким “соколятам”.

Стартова п’ятірка “драконів” зазнала точкових змін у порівнянні з минулим матчем проти “Кардинала” – місце у воротах зайняв Колток, тоді як Швед склав компанію Фаренюку, Микитюку та Кордобі у першій ланці команди, інформує Sport.if.ua.

Першу гостру нагоду втратили господарі майданчика, коли Гуцуляк, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, проштовхнув “круглого” повз Колтка і лише вправні дії Кордоби врятували франківців від неприємностей. Відповідь гостей не змусила себе довго чекати – Шеремета завершував зразкову комбінацію “драконів”, але надійно відіграв голкіпер Шевченко. Зважаючи на високий темп, взятий командами, забиті м’ячі не забарилися. Спочатку молода “четвірка” гостей не встежила за Бабаком під час розіграшу кутового, а згодом потужний удар лівою від Микитюка відновив статус-кво – 1:1.

Швидкий гол у відповідь дозволив франківцям не лише заспокоїти гру після прощеного м’яча, а й перехопити ініціативу на майданчику. Чудові нагоди відзначитись втратили Микитюк та Коваль – з ударом першого впорався голкіпер, тоді як другий потужним пострілом струсонув поперечку хмельницьких воріт. Втім, інтрига у матчі була вбита ще до сирени на перерву, а звання головного “кілера” заслужив Фаренюк. Саме “десятка” гостей протягом двох хвилин оформив дубль, вдало зігравши під час розіграшу стандарту та встигнувши на добиванні – 1:3. Не пішов з майданчика без забитого м’яча у першому таймі і найкращий голеадор минулого сезону Абакшин, який підсумував впевнені 1:4 на користь “драконів”.

По перерві лік голам відкрив вдалий випад “два в один” від гостей – Фаренюк асистував, а Швед вражав вже порожні ворота. До розгромного “дракони” довели рахунок в середині другої половини, коли протягом одного оберту секундної стрілки Кордоба та Лебідь “запалили” на табло спорткомплексу ГУНП невтішні для подолян 1:7. За переваги в шість м’ячів наставник франківців Максим Павленко надав більше ігрового часу нашій молодій “четвірці”, а місце у воротах після більш ніж річної паузи, пов’язаної з реабілітацією, зайняв Левандівський. До слова, Тарасу у звітній грі вдалося втримати свої володіння недоторканими, кілька разів врятувавши від неминучих голів.

До експериментів вдався і коуч “соколят” Роман Ковальчик, здійснивши ротацію голкіперів під завісу поєдинку. Та дебют юного Чайки на останньому рубежі зіпсував Абакшин, який оформив дубль, відгукнувшись на простріл від Шеремети – 1:8. Фінальну крапку у зустрічі за п’ять секунд до фінальної сирени поставила швидка триходівка Дичук-Коробка-Негела і останній без особливих труднощів забив свій другий гол в чемпіонаті.

У підсумку, 1:9 – “дракони” перемагають і в гарному настрої розпочинають підготовку до суботнього поєдинку проти харківського “Моноліту-Viva Cup”.