“Впевнений – Прикарпаття в надійних руках”, – віце-прем’єр-міністр Уряду Денис Шмигаль

Автор: Костинюк Олександр

05 Лют, 2020 19:15

“Впевнений – Прикарпаття в надійних руках”, – віце-прем’єр-міністр Уряду Денис Шмигаль

Президент звільнив нового віце-прем’єра Дениса Шмигаля з посади голови Івано-Франківської ОДА.

Читайте також: Нардеп Тимофійчук оглянув дорогу Яблунів-Космач, яку ремонтують за гроші Іванчука (ФОТО)

П’ятого лютого Президент своїм наказом звільнив з посади голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля, призначення якого віце-прем’єр-міністром — міністром розвитку громад та територій України напередодні підтримала Верховна Рада України.

“Прикарпаття назавжди залишається в моєму серці. Тому я щиро хочу подякувати громаді області, нашій команді, моїм заступникам, депутатам облради та її Голові Олександрові Сичу, міському голові Руслану Марцінківу, головам ОТГ. Перелік, насправді, дуже великий. Я дуже вдячний усім вам за співпрацю”, — прокоментував цю подію Денис Шмигаль.

Віце-прем’єр зауважив, що перед новою владою Івано-Франківщини чимало важливих завдань: залучення інвестицій, продовження освітньої та медичної реформи, будівництво шкіл і дитсадків, ремонт мостів і доріг, на черзі й реконструкція аеропорту. Також необхідно завершити формування стратегії розвитку області.

“Я впевнений, що все вдасться. Я допомагатиму це реалізовувати настільки, наскільки мені даватимуть змогу мої повноваження. Нам вдалося сформувати дієву професійну і, сподіваюся, порядну команду, яка працюватиме на користь громади. Є дієві заступники голови ОДА, керівники департаментів — нові обличчя та досвідчені управлінці. Я впевнений — Прикарпаття в надійних руках”, — резюмував віце-прем’єр.

Довідково. Денису Шмигалю — 44 роки. У 1997 році він закінчив економічний факультет Державного університету “Львівська Політехніка” за спеціальністю менеджмент у виробничій сфері; має науковий ступінь кандидата економічних наук, захистив дисертацію з регіональної економіки та розміщення продуктивних сил.

Івано-Франківську ОДА Денис Шмигаль очолював із серпня минулого року.

Четвертого лютого Верховна Рада призначила Дениса Шмигаля віце-прем’єр-міністром — міністром розвитку громад та територій України. Кандидатуру Шмигаля підтримали 278 народних депутатів. У пріоритеті урядовця — завершення децентралізації, проведення реформ ЖКГ і будівельної галузі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 3
  • like
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry