“Все елементарно”. У Франківську представники 8 країн говорять про вирішення проблеми зміни клімату (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

06 Жов, 2017 12:04

“Все елементарно”. У Франківську представники 8 країн говорять про вирішення проблеми зміни клімату (ФОТО)

6 жовтня в Університеті Короля Данила стартував 6-й міжнародний форум Енергія Змін 2017/ Power Shift 2017.

Форум об’єднує активістів та представників громадських організацій різних країн для обміну знаннями і досвідом, які необхідні для вирішення проблеми зміни клімату.

До Івано-Франківська приїхали 16 учасників із 8 країн.

“Ми хочемо забрати бар’єр між жителями Франківська і провайдерами – тими, хто забезпечує вирішення проблем у темі енергоефективності. Насправді франківці поділяються на 2 групи: які живуть більш сьогоднішнім днем і ті, які дивляться більше у майбутнє. Все таки, за відновлювальними джерелами енергії – наше майбутнє”, – каже керівниця Прикарпатського еко-енергетичного кластеру Людмила Шийко.

“У першу чергу ми хочемо змінити себе, хочемо показати все особистим прикладом. Не можна говорити, що все погано у країні, наприклад, із сортуванням сміття. Як я можу про це говорити, якщо я цього не роблю сама? Ми у себе вдома починаємо, проводимо тренінги, щоб пояснити людям, що можна робити самим і як доносити іншим це. Все елементарно: не викидати папірець на вулиці, замінити лампочки на LED, сортувати сміття. Все починається з таких речей”, – сказала учасниця форуму з Києва Настя Скокова.

Форум відбуватиметься впродовж 3 днів.

8 жовтня на площі Ринок 11 до 14 години  відбудеться екофестиваль у рамках екофоруму. Франківцям представлять певні екорішення, починаючи з сонячних панелей і закінчуючи деревами, які швидко ростуть, ідеї, які можна впровадити у Франківську. Буде інтерактив, анкетування мешканців щодо того, наскільки сильно впливають зміни клімату і наскільки люди освічені у цих питаннях, передає Галка.

Довідка.

Організатори події: УМКА в співпраці з Міжнародною громадською організацією 350.org за підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Національний партнер – Українська Кліматична Мережа Головний партнер: DRA, Brot für die Welt.

Локальні партнери в місті Івано-Франківськ ГО “Поступовий Гурт Франківців”, Університет Короля Данила, Прикарпатський еко-енергетичний кластер.

Інформаційний партнер: ЕКОПРОСТІР

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...