Всесвітньо відома оперна співачка виступатиме на Івано-Франківському вокзалі під час «Porto Franko Gogol Fest»

Автор: Людмила Баран

06 Тра, 2016 11:56

Поділитись публікацією
Всесвітньо відома оперна співачка виступатиме на Івано-Франківському вокзалі під час «Porto Franko Gogol Fest»

З 8 до 12 червня в Івано-Франківську відбудеться Міжнародний мультикультурний фестиваль Porto Franko Гогольфест.  Зокрема, виступатиме відома у всьому світі оперна співачка Лєна Бєлкіна. Концерт планують провести у приміщенні залізничного вокзалу. 

Читайте також: Цьогоріч у палаці Потоцьких проведуть археологічні розкопки

Про це Galka.if.ua розповів Ілля Разумейко, куратор напрямку експериментальної та класичної музики на фестивалі.

«Серед наших артистів – Олена Бєлкіна, одна з найвідоміших у світі українських оперних співачок. Вона сама з Криму. Представляє Україну на всіх провідних оперних сценах світу. Вона співала у Римі, Токіо, Відні. У віці 22-ох років стала найбільш юною українською співачкою, яку взяли солісткою. Вона була солісткою Віденської опери. У віці 24-ох років знялася у фільмі-опері «Попелюшка» з музикою Джоаккіно Россіні, який був показаний у 150 країнах світу. Зараз вона співає провідні партії на провідних оперних сценах.

Ми дуже раді, що вона долучилася. Буде співати барокову програму у супроводі івано-франківського оркестру «Harmonia Nobile». І цей концерт буде відбуватися у приміщенні залізничного вокзалу Івано-Франківська. Це така ексклюзивна акція», – розказав Ілля Разумейко.

Технічний директор фестивалю Володимир Гайдар додав, що попередня домовленість із адміністрацією вокзалу є, йдуть перемовини із «Львівською залізницею». Виступ відбуватиметься або у залі очікування, або у залі з касами. Можливо, залучать також візуальну програму – художники створюватимуть тимчасові вітражі.

Разумейко, Гайдар-3142

За словами Іллі Разумейка, під час фестивалю заплановано провести 12 різних концертів. Приїдуть артисти з Австрії, Болгарії, Данії, України, Росії. Буде охоплена вся історія музики від бароко до найбільш сучасних електронних композицій. Барокова музика звучатиме в урбаністичному просторі, а сучасна електронна – в  приміщенні барокового Музею мистецтв Прикарпаття.

Фото - lenabelkina.com