Всеукраїнська автошкола онлайн запустила проект безкоштовного навчання для жінок-військовослужбовців ЗСУ

20 Жов, 2022 12:10

Поділитись публікацією
Всеукраїнська автошкола онлайн запустила проект безкоштовного навчання для жінок-військовослужбовців ЗСУ

З початку війни переважна більшість українців відчули на собі як все ж таки важливо мати посвідчення водія, бо саме це дає можливість швидко пересуватись з точки А в точку Б. Це і внутрішньо переміщені особи, і ті, хто виїхав за кордон, і волонтери, і ті, хто кожного дня своєю плідною працею захищає нас кожного дня.

Зараз вся країна працює на перемогу і український бізнес може допомагати не тільки сплачуючи податки, але і допомогаючи тим, хто цього потребує. Так, Учбовий Центр “Автошкола” ще в квітні запустили благодійний проект безкоштовного навчання з ПДР в форматі живого та інтерактивного спілкування з викладачем через ZOOM. Витрати на це навчання покривались виключно командою автошколи і вже більше 100 дівчат з Маріуполя, Ізюму, Харкову, Бучі, Ірпеню, Мелітополю, Херсону та інших міст України за цією програмою успішно отримали посвідчення водія. Через декілька місяців в Учбовому Центрі вирішили за подібною програмою допомогти волонтерам. А зараз запустили програму з безкоштовного навчання в автошколі для жінок, що служать в Збройних Силах України. 

Ідея безкоштовно давати знання з правил дорожнього руху захисницям України виникла в вересні, бо саме в цей час за навчанням масово почали звертатись дівчата з ЗСУ та казати що посвідчення водія їм дуже необхідне для ефективної служби. Вони наголошували, що саме це дозволить якісно виконувати бойові завдання, доставляти документи та швидко вирішувати важливі питання. Але найбільше звертається саме медиків, що евакуюють з передової поранених. В таких випадках кожна секунда на вагу золота, але їм доводиться чекати вільного водія, що доставив би їх куди треба, тож  вони просто втрачають дорогоцінний час. “Маємо допомагати тим, хто захищає життя кожного з нас” – вирішив засновник автошколи онлайн Микита Нем’ятий. Тож тепер левова доля доходу від навчання в автошколі буде спрямована не тільки на гуманітарну допомогу для ВПО, яку команда роздає з початку війни, але і на благодійне навчання наших захисниць. Залишити заявку можна за посиланням на сайті Всеукраїнської автошколи онлайн.

Військовослужбовці ЗСУ, як і всі інші учні, навчаються в автошколі онлайн з усіх куточків України, бо все що потрібно для навчання – це смартфон, ноутбук або планшет, підключення до мережі Інтернет та встановлена програма ZOOM. Після повного курсу з правил дорожнього руху, учні автошколи онлайн проходять водіння особисто з інструктором на навчальному авто в тому місті, де нині знаходяться. Учбовий Центр “Автошкола” – це перша в Україні автошкола, яка навчає в будь-якомі місті. Тож, звичайно, така можливість є і у жителів та тих, хто нині знаходиться в Івано-Франківську та області.

Дистанційне навчання в автошколі почало активно розвиватись в Україні ще в часи коронавірусу, бо це була чи не єдина можливість безпечного навчання без ризику захворіти пересуваючись до класу автошколи в громадському транспорті та знаходячись на занятті з групою. Зараз це теж найбільш комфортний та безпечний формат отримання знань, бо підключатись на заняття автошколи онлайн можна з будь-якого місця. Зазавичай всі навчаютьсь вдома, з офісу або з кав’ярні, але от під час сигналу тривоги деякі учні виходять в ZOOM з коридору, дотримуючись правила двох стін, хтось з бомбосховища, а от деякі військовослужбовці – прямо з ліній фронту. До того ж, автошкола онлайн навчає і тих, хто нині перебуває за кордоном. Бо мобільність та свобода пересування, що не залежить від розкладу громадського транспорту, від очікування водія та будь-яких інших зовнішніх факторів, потрібна всім!