Всеукраїнську олімпіаду з “Права” провели у Франківську (ФОТО)

Автор: Застава Максим

30 Лис, 2018 20:50

Всеукраїнську олімпіаду з “Права” провели у Франківську (ФОТО)

Учасниками олімпіади стали учні випускних класів закладів загальної середньої освіти з Івано-Франківської, Одеської, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської областей.

Читайте також: Творці та герої стрічки "Віддана" презентували фільм у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Учасники, які показали кращі результати, отримали цінні призи: грошові винагороди та сертифікати, що забезпечують суттєві знижки на навчання у закладі вищої освіти. Переможець олімпіади отримала сертифікат на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила.

«Доброю традицією нашого навчального закладу стала підтримка обдарованої молоді. Протягом навчального року ми проводимо чимало конкурсів наукового, мистецького та спортивного напрямків. Переможці – отримують право безкоштовного навчання в УКД на будь-якій обраній спеціальності. І це дуже правильна позиція нашого Університету, адже ми даємо змогу талановитим випускникам шкіл отримати якісну вищу освіту, відвідати з навчальним поїздками університети різних країн світу, стати учасником різних програм та отримати не лише український, але й іноземний диплом», – розповідає ректор Університету Короля Данила Андрій Луцький.

За результатами олімпіади, 1 місце отримала Радченко Христина, Богородчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, 2 місце – Овчарик Юлія, Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради, 3 місце – Палазюк Вікторія та Зарічанська Каріна, Навчально-виховний комплекс:загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради.

Усі учасники олімпіади, їхні вчителі та навчальні заклади отримали подарунки, грамоти, подяки від організаторів та співорганізаторів олімпіади з «Права».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry