Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні: у Калуші школярі змайстрували понад тисячу ангеликів (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

26 Лют, 2024 17:55

Поділитись публікацією
Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні: у Калуші школярі змайстрували понад тисячу ангеликів (ФОТО)

26 лютого у Калуському ліцеї №3 провели вечір-реквієм «Коли болить душа за Україну». Учасники згадали про події “Майдану Незалежності” та вшанували виставою 10 річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Про це пише Галка з посиланням на допис Калуської міської ради.

У закладі провели флешмоб. Під час якого, ліцеїсти виготовили понад тисячу паперових ангеликів. Діти самі обирали якого Ангелика зробити, адже спеціальних шаблонів не було. Також школярі показали тематичну виставу.

«Не називайте нас дітьми війни. Хіба ж то війна нас зродила? Ми діти святої землі. В нас мати одна – Україна!», – виступили школярі.

На виставі лунало гасло – «Я – нація, я – сила, я – народ».

Директор закладу Михайло Коротич закликав учнів звертати увагу на анотаційні дошки, які розміщені на фасаді закладу. Пам’ятати Захисників, які віддали своє життя за незалежність України.

«До заходу залучили різні вікові групи: учнів від 1 до 11 класу. Готувалися близько двох тижнів. Перед цим був конкурс патріотичної пісні, прози та поезії і фестиваль талантів, номери з яких і ввійшли до програми вечора-реквієму», – розповіла заступниця директора Лідія Бабій.

Завершився вечір-реквієм піснею «Дитячими долонями закриємо Україну». Її виконав хор «Калинонька» з керівником Ларисою Бованко. Діти також ділилися своїми планами на майбутнє, які будуть після перемоги у війні з росією.