Всі біженці, які прибули на Прикарпаття, ретельно перевіряються органами внутрішніх справ – Адамович

Автор: Турій Роман

19 Jun, 2014 12:48

Всі біженці, які прибули на Прикарпаття, ретельно перевіряються органами внутрішніх справ – Адамович

За інформацією Координаційної ради з питань надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій, на сьогоднішній день на території області перебуває 430 осіб, з них – 139 дітей. Проте, це лише ті особи, які звернулися на «гарячу лінію». Крім того є люди які приїхали на Прикарпаття до родичів чи знайомих, а також підшукували собі житло самостійно.

Читайте також: Лицарські бої, кінні перегони, виступи етно-рок гуртів. Прикарпатців кличуть на масштабний історичний фестиваль у Галичі

«Сьогодні, перш за все, ми ставимо собі за мету  налагодити комунікацію з мешканцями східних регіонів, які приїхали в нашу область. Ми робимо все для того, щоб в них залишилися тільки позитивні враження від перебування на Прикарпатті. Однак, люди є різні і серед людей, яким потрібна наша допомога, зустрічаються і шахраї», – говорить Сергій Адамович, заступник голови – керівника апарату облдержадміністрації.

За його словами, всі особи, які прибувають в Івано-Франківськ і просять про допомогу, ретельно перевіряються органами внутрішніх справ та проходять відповідні спецперевірки.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry