Всі послуги в одному місці: у Франківську Сервісний центр МВС переїхав в інвестпарк “Аркан” (ФОТО)

Автор: Застава Максим

25 Jun, 2021 11:11

Поділитись публікацією
Всі послуги в одному місці: у Франківську Сервісний центр МВС переїхав в інвестпарк “Аркан” (ФОТО)

25 червня на території інвестиційної зони “Аркан” в Івано-Франківську презентували оновлений Сервісний центр МВС.

Читайте також: Обласна рада наразі не підтримала ідею Марцінківа про “міські ліси”

На Коновальця 229 У обладнане нове сучасне приміщення, офіси оформлені у єдиному візуальному стилі та мають сучасну техніку. Також тут є дитячий куточок, буккросинг-полиця та вдосталь паркувальних місць, пише “Галка“.

“Це один з найкращих центрів в Україні, центр повного циклу – тут є всі адміністативні послуги нашої служби в одному місці. Ці приміщення достатньо просторі, є зони очікування, не створюються скупчення людей “, – сказав Юрій Смольянінов, заступник начальника Головного сервісного центру МВС.

Смольянінов також презентував послугу наявності номерних знаків. Тепер власникам авто не потрібно випитувати та просити можливість видачі певних номерних знаків у працівників центру. В інфобоксі можна глянути, чи є у певному Сервісному центрі бажаний номер і навіть забронювати його.

На відкриття центру прибув мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він подарував установі мальований портрет Степана Бандери.

“Дякую інвесторам, які відновлюють цю інвестиційну зону “Аркан”, адже цей Центр наданий в оренду за одну гривню”, – сказав мер міста.

В цьому сервісному центрі щодня можуть приймати близько двох сотень клієнтів. Тут же тепер складають теоретичні іспити на отримання посвідчення водія.