“Всі самовільно встановлені блокпости на Прикарпатті вже розібрали” – голова Івано-Франківської ОДА

Автор: Єва Жасминова

08 Mar, 2022 20:39

Поділитись публікацією
“Всі самовільно встановлені блокпости на Прикарпатті вже розібрали” – голова Івано-Франківської ОДА

Як інформувала Галка 2 березня, на Прикарпатті розгорнули 76 самовільних блокпостів: поліція каже терміново їх розібрати.

Ввечері 8 березня Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук у ефірі телеканалу “Галичина” розповіла, що всі непотрібні блок-пости, які перешкоджали руху транспорту вже розібрали, пише Галка.

“Силовий блок дуже ефективно працює, я сама їздила і в день, і в ночі, дивилася і продовжую моніторити ситуацію, яка є на блок-постах. Нам важливо, щоб ми добре, правильно захищали мирних жителів. Різні люди постійно приїжджають, тому нам потрібно постійно працювати на випередження. Спочатку надзвичайно активізувалися активісти, практично в кожному селі хотіли створювати блок-пости, які є просто не потрібні”, – сказала Світлана Онищук.

За її словами, сьогодні, всі блок-пости, які встановлено в нашій області – чітко регламентовані Національною поліцією.

“Звичайно зараз ситуація в нашій області досить спокійна, проблемних питань не виникає. Де були пости непотрібні, які заважали транспорту, ми спілкувались з головами ОТГ і ці блок-пости забирали”, – повідомила Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації.