Всі шість проєктів для ЗСУ з “Бюджету участі” профінансуємо – Марцінків

Автор: Соня Грейда

22 Кві, 2024 12:39

Поділитись публікацією
Всі шість проєктів для ЗСУ з “Бюджету участі” профінансуємо – Марцінків

Опівночі 22 квітня у Франківську завершилося голосування за проєкти “Бюджету участі”. У категорії “Інше” франківці подали шість проєктів, які спрямовані на допомогу ЗСУ. Всіх їх профінансують незалежно, чи набрали ті потрібну кількість голосів.

Про це під час брифінгу повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Галка.

“Зараз підбиваємо підсумки й бачимо, що деякі проєкти є на межі проходження. Тому ми прийняли рішення, що всі шість проєктів, які спрямовані на закупівлю дронів та РЕБів, ми профінансуємо попри те, чи пройшли вони голосування. Профінансуємо їх з міського бюджету”, – каже Марцінків.

Серед проєктів, спрямованих на допомогу ЗСУ:

– Дрони для ЗСУ

 • Авторка проєкту – Іванна Петриків 
 • Бюджет – 484 000 грн

“Для більш ефективної роботи підрозділів ЗСУ при виконанні бойових завдань в нічний час. Тепловізійна камера допоможе виявляти ворожі об’єкти вночі, особливо в холодну погоду”, – йдеться в описі проєкту.

– БУ для ЗСУ

 • Автор проєкту – Олександр Паша
 • Бюджет – 470 000 грн

“Вважаємо, що кошти бюджету участі Івано-Франківська (БУ) слід спрямувати на підтримку Збройних Сил України (ЗСУ), тому проєкт назвали – «БУ для ЗСУ». Навколо проєкту об’єдналися мешканці ОСББ «Сім Сот», волонтери ГО «Гірський рятувальний центр» та майстерні EcoREactive. За кошти, передбачені для категорії «інші», хочемо придбати РЕБ (радіоелектронна боротьба – комплекс заходів, який перешкоджає ворожим радіоелектронним засобам та ускладнює роботу системам зв’язку ворога. Маємо запит від франківських захисників”, – йдеться в описі проєкту.

– Закупівля безпілотних літальних апаратів для ЗСУ

 • Автор проєкту – Стефан Магас
 • Бюджет – 499 500 грн

“DJI Mavic 3T – це квадрокоптер з тепловою камерою, який необхідний для покращення боєздатності підрозділів ЗСУ та виконання завдань в зоні бойових дій, а саме для підрозділів ВЧ А2120”, – йдеться в описі проєкту.

– Наші дрони для перемоги

 • Авторка проєкту – Надія Горейко
 • Бюджет – 499 500 

“Багато підпечерців сьогодні несуть службу у різних бригадах ЗСУ, в гарячих точках нашої країни. Для виконання бойових завдань їм потрібні квадрокоптери DJI Mavic 3T, щоб ефективно уражати живу силу і техніку противника. Допоможемо воїнам пришвидшити нашу ПЕРЕМОГУ!”, – йдеться у описі проєкту.

– FPV ДРОНИ для ЗСУ

 • Автор проєкту – Михайло Козій 
 • Бюджет – 498 800 грн 

“Волонтери і небайдужі жителі села Драгомирчани вирішили подати проєкт на закупівлю дронів для військових, що пішли захищати нашу незалежність. Воїни нашої громади служать у різних бригадах і виконують надскладні завдання на найгарячіших напрямках нашої країни. Дрони часто рятують життя і є необхідною складовою для виконання різних бойових завдань”, – йдеться в описі проєкту.

– Дрони перемоги для 52 Франківського батальйону

 • Автор проєкту – Марʼян Вагилевич 
 • Бюджет – 360 000 грн

“Для виконання завдань в зоні бойових дій бійці 52 Окремого стрілецького батальйону, які тримають оборону в Донецькій області, потребують Дронів-камікадзе. Завдяки ФПВ-дронам військові зможуть ефективно уражати живу силу і техніку противника. Наближаємо перемогу разом”, – йдеться в описі до проєкту.