“Всі вчителі – найкращі”: у Франківську нагородили переможців обласного етапу “Вчителя року” (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

17 Кві, 2024 12:46

Поділитись публікацією
“Всі вчителі – найкращі”: у Франківську нагородили переможців обласного етапу “Вчителя року” (ФОТО)

17 квітня у Прикарпатському національному університеті урочисто нагородили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року». Зі всієї області за звання найкращих змагалися 53 педагоги.

Читайте також: 104 прикарпатки отримали звання «Мати-героїня» (ФОТО, СПИСОК)

Про це пише Галка з нагородження.

Одна із переможниць конкурсу Мар’яна Гаврилюк працює в Надвірнянському ліцеї №3 вчителем образотворчого мистецтва. Каже, що взяла участь у конкурсі, бо це новий та цікавий для неї досвід. Жінка подала свою педагогічну ідею – техніку вовняної акварелі.

“Вовняна акварель – це спосіб емоційного відновлення для школярів. Це особливо актуально в теперішній воєнний час, коли дитині потрібно розслабитися й зняти напругу. Окрім подання педагогічної ідеї, кожен з конкурсантів проводив відкритий урок. Мені випав ямницький ліцей. Попередньо ми не знали ні класу, ні школи, де це має бути”,- розповідає вчителька.

Коли Мар’яна дізналася, що стала переможницею конкурсу, дуже зраділа цьому. Каже, що для цього вона постійно вдосконалювалася та готова була боротися. А тепер відчуває ще більшу впевненість у своїх силах:

“Важко сказати, що саме я відчувала. Це була суміш різних почуттів: від здивування до радості, до невіри й до того, що надалі будуть чергові випробування. Це якась така феєрія”, – ділиться жінка.

На нагородження завітала голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук. Вона відзначила наскільки важка у воєнний час професія вчителя:

“Всі вчителі – найкращі. Бо вони навчилися працювати у досить складний час, успішно перейшли на дистанційне навчання під час “ковіду”. Всі виклики, які виникають, вони долають. Сьогодні важливо виховати не тільки талановитого учня, який добре вчиться, а й справжнього патріота, який любить свою країну”, – додала Онищук.

Серед переможців конкурсу:

  • у номінації «Географія» – Віра Візнович, учителька географії Рожнятівського ліцею;
  • у номінації «Образотворче мистецтво» – Мар’яна Гаврилюк, учителька образотворчого мистецтва та трудового навчання Надвірнянського ліцею №3;
  • у номінації «Українська мова та література» – Оксана Логуш, учителька української мови та літератури Калуського ліцею № 10;
  • у номінації «Фізика» – Юрій Оробець, учитель фізики Снятинського ліцею «Інтелект».