Всією Україною пройдуть аварійні відключення світла – Укренерго

Автор: Застава Максим

05 Dec, 2022 19:48

Поділитись публікацією
Всією Україною пройдуть аварійні відключення світла – Укренерго

Внаслідок чергової масованої ракетної атаки країни-терориста на енергетичні об’єкти України, по всій країні відбудуться аварійні відключення електроенергії.

Читайте також: Полегшення з забезпеченням електроенергією може відбутися цими вихідними - Укренерго

Про це повідомляють в Укренерго, передає “Галка“.

Наразі ситуація складна, але контрольована. Енергосистема України зберегла свою цілісність, і продовжує працювати синхронно з мережею континентальної Європи. Ремонтні бригади НЕК «Укренерго» разом з колегами з обленерго та компаніями-виробниками електроенергії розпочали аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах Одеської та інших областей.

Диспетчери та інженери «Укренерго» працюють над заживленням постраждалих регіонів за резервними схемами. Там, де це можливо, вже здійснюється підключення споживачів.

“Через наслідки обстрілів частина електростанцій не зможе певний час працювати на повну потужність. У поєднанні з посиленням морозів в найближчу добу це зумовить збільшення дефіциту електроенергії в системі. Для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії в усіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень. Першочергово електроенергія буде подаватись на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні”, – пояснюють енергетики.

Теги: