Встановлено 14 правоохоронців, які перевищили повноваження під час інциденту на концерті Ані Лорак в Одесі

Автор: Турій Роман

05 Aug, 2014 10:35

Поділитись публікацією
Встановлено 14 правоохоронців, які перевищили повноваження під час інциденту на концерті Ані Лорак в Одесі

Одеська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження у зв’язку з перевищенням повноважень співробітниками міліції під час інциденту на концерті співачки Ані Лорак в Одесі.

Про це у понеділок, 4 серпня, повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає Інтерфакс.

За його словами, під час відбиття атаки протестуючих працівниками одеської міліції було перевищене застосування сили. Кримінальне провадження відкрито за статтею про перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів.

«Всі ці працівники міліції, які порушили законодавство надмірно використовуючи сили, а саме били лежачих протестувальників гумовими кийками по головах, будуть звільнені з органів міліції та підлягатимуть відповідальності, яку визначать прокуратура і суд», – зазначив радник глави МВС.

Між тим він нагадав, що співробітники міліції мають право застосовувати силу, але не повинні перевищувати свої повноваження, як це було у цьому випадку. Зараз, за його словами, міліція збирає як оперативне відео, так і відео учасників події.

«На сьогоднішній день ми нарахували 14 співробітників міліції, які перевищили заходи, які були необхідними для влагодження цієї ситуації», – сказав Геращенко.

Як відомо, після одеського концерту Ані Лорак слідчі Приморського райвідділу міліції Одеси відкрили два кримінальні провадження за фактом масової бійки біля одеського нічного клубу «Ібіца».

Нагадаємо, в Одесі в ніч на 4 серпня виникла бійка на концерті співачки Ані Лорак, в результаті якої один міліціонер був поранений, а трьох активістів, які виступали проти проведення концерту, було затримано.