Вугільний фільтр: що робить сигарету менш шкідливою?

22 Sep, 2022 13:20

Поділитись публікацією
Вугільний фільтр: що робить сигарету менш шкідливою?

Вугільні фільтри були винайдені для того, щоби знизити шкідливий вплив смоли та інших речовин на організм споживача. Але чи дійсно вони так ефективні, як намагається переконати нас маркетинг? Спробуємо розібратися, яким твердженням можна довіряти, а яким — не варто.

Торговельні марки роками експериментують із матеріалами та фільтрами, від яких безпосередньо залежать наслідки куріння. Завдяки здатності адсорбувати значну частину небезпечних сполук, вугілля не дозволяє шкідливим речовинам потрапити в легені курця, тому організм споживача не відчуває такого сильного впливу, як у разі використання звичайних паперових фільтрів.

Особливості вугільних фільтрів

По-перше, розглянемо, чому вугільний фільтр очищає дим ефективніше за ацетатний. Річ у тому, що ацетатні волокна мають менший потенціал — вони затримують лише найбільші елементи диму або так званий “тютюновий пил”, що містить великі зважені частинки, деякі канцерогенні речовини та феноли. Вугілля виконує роль додаткового адсорбуючого компонента і знижує частку газоподібних речовин.

Виробники стверджують, що вугільний фільтр здатний поглинати:

  • 80% ціаніду водню;

  • 70% бензолу/акролеїну;

  • 40% оксидів вуглецю/азоту.

На сучасному ринку представлено й вироби комбінованого типу. Такі фільтри складаються з незначної кількості вугілля, поєднаного з іншими матеріалами. Популярним є поєднання вугілля з ацетатними волокнами, оскільки разом вони ефективно перешкоджають попаданню частинок, що містяться в димі, до організму людини.

Попри всі зазначені чинники, жоден фільтр не може забезпечити повну безпеку куріння. Вони лише частково знижують шкоду від впливу фенолів, нітрозамінів та акролеїну.

Деякі споживачі вважають, що вугільний фільтр знижує насиченість смаку сигарет, а також впливає на їхню міцність. Це твердження може бути частково правдивим, але втрата смакових якостей занадто незначна, щоби через це відмовлятися від якісної фільтрації.

В онлайн-магазині Sigarety Shop ви завжди можете купити сигарети оптом від провідних вітчизняних та зарубіжних торговельних марок.

У каталозі представлено товари від найбільших виробників: United Tobacco, Philip Morris International, R.J. Reynolds Tobacco, Львівської тютюнової фабрики тощо.

У магазині ви знайдете товари з України (сигарети “Монте Карло”, Marvel, Compliment), Білорусі (Credo, NZ), ОАЕ (сигарети “Аризона”, “Оскар”, MAC), США (Marlboro, Camel, Lucky Strike), Молдови (Focus, Ritm) і багатьох інших країн світу.

Sigarety Shop дотримується клієнтоорієнтованого підходу та пропонує:

  • організацію оптових партій різного розміру;

  • накладений платіж, після отримання та попередньої перевірки замовлення в поштовому відділенні;

  • консультаційну підтримку;

  • доставку товарів по всій території України.

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання в месенджері Telegram або за номером телефону, вказаним на сайті, а також допоможуть оформити замовлення.

ПРОМО