Вулицю Петрушевича капітально відремонтують. Якою вона стане? (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

26 Чер, 2019 19:32

Вулицю Петрушевича капітально відремонтують. Якою вона стане? (ФОТО)

Франківці неодноразово звертали увагу міської влади на незадовільний стан покриття проїжджої частини та тротуарів на вулиці Петрушевича. Тому її планують капітально відремонтувати.

Читайте також: Комунальники випустили свою газету і роздаватимуть її у маршрутках

Виконавчим комітетом передбачено кошти, а на замовлення Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою виготовлено проєктну документацію на капітальний ремонт даної вулиці.

Начальник управління інфраструктурної політики в Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Назар Рогів розповів, як буде виглядати вулиця Петрушевича після ремонту:

 • Проїжджа частина та місця для паркування автомобілів.

Через недостатню ширину проїжджої частини автомобілі, які рухаються назустріч один одному, не мають змоги розминутися. Проблема з організацією руху виникає внаслідок неправильної постановки транспортних засобів вздовж проїжджої частини, оскільки паркування під кутом на даній вулиці забирає надто багато корисного місця та унеможливлює роз’їзд транспортних засобів. Саме тому проєктом передбачено паралельне паркування по всій протяжності вулиці.

 • Тротуари та доступність.

Завдяки паралельному паркуванню автомобілів вивільниться простір, необхідний для приведення ділянки тротуару вздовж будинку № 36 до нормативного та зручного для пішоходів значення. Пішохідні доріжки буде вимощено з плит пісковика, який є історично типовим для вулиць Івано-Франківська.

 • Безпека руху.

Оскільки вулиця Петрушевича не характеризується інтенсивним трафіком, а відремонтоване полотно дасть змогу розганятись до небезпечних швидкостей, покриття вулиці буде влаштовано в одному рівні. Також такий прийом в сукупності з довговічними матеріалами з природного каменю поверне відвідувачам даної локації атмосферу перебування в центральній частині міста.

 • Освітлення.

Наразі освітлення вулиці складається із одного ліхтаря, встановленого поблизу спортивного майданчика природничо-математичного ліцею. Відсутність достатнього освітлення знижує безпеку та комфорт від перебування на даній вулиці. Під час виконання ремонтних робіт буде встановлено спеціальні опори, на яких розмістяться ліхтарі на двох різних рівнях – високий ліхтар буде освітлювати проїжджу частину, а той що нижче – зону обмеблювання та тротуар.

 • Озеленення.

На всій протяжності вулиці буде висаджено алейний ряд дерев, який створить затишок та затінок для всіх її відвідувачів.

Над проєктом працювали Андрій Дейчаківський та організація ТОВ “Проф Груп”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry