Вулицю Дністровську планують очистити від заторів

Автор: Людмила Баран

13 May, 2014 13:03

Поділитись публікацією
Вулицю Дністровську планують очистити від заторів

Транспортний департамент збирається розмежувати зупинки маршруток на цій вулиці. Частина з них має зупинятися тільки навпроти універмагу, інша — поруч з критим ринком. 

Читайте також: 15 світлофорів на ключових перехрестях Франківська працюватимуть без вимкнень — Смушак

Івано-Франківськ страждає від заторів, тому що багато автобусів зупиняються в одному й тому ж місці.   Зокрема, це стосується вулиці Дністровської, по якій проходять 28 маршрутів. Усі зупиняються  двічі, хоча зупинки знаходяться поруч – напроти універмагу та навпроти  продуктового ринку.

Проблему збирається вирішити Департамент комунального  господарства, транспорту і зв’язку. Відповідно до його рішення,  автобуси, які рухаються з вул. Галицької і повертають наліво на вул. Дністровську, будуть зупинятися на вул. Галицькій (біля колишнього магазину «Меблі»).  Наступна зупинка для них буде аж біля критого ринку. До таких належать маршрути №1, 6, 11, 22, 25, 25а, 56, 61, 69, 70, 71, 73 і 83.

Ті маршрутки, які рухаються з вул. Новгородської на вул. Дністровську, ставатимуть на першій зупинці, навпроти універмагу, але пропускатимуть наступну – навпроти критого ринку. Це маршрути №14, 20, 20б, 21, 28, 31, 32, 54, 57, 58, 60, 66 і 80

Директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак повідомив, що проект рішення з розвантаження Дністровської  винесуть на засідання виконавчого комітету наприкінці травня.  З  початку червня маршрутки мають почати рухатися по вул. Дністровській за новим графіком.

Подібно планують розвантажити вул. Січових Стрільців.

Теги: