Вулицю Дудаєва почали ремонтувати

Автор: Людмила Баран

23 May, 2014 12:44

Поділитись публікацією
Вулицю Дудаєва почали ремонтувати

У місті стартував капітальний ремонт вул. Дудаєва. За результатами тендеру, роботи буде виконувати підрядна організація ТзОВ «Будівельна компанія «Трейд Захід Буд». Підприємства, розташовані на цій вулиці, пообіцяли додати на ремонт 3 млн власних коштів.

Читайте також: Зміна руху по Тарнавського викликає резонанс, – Смушак пропонує ще поговорити

Роботи розпочато від початку вулиці зі сторони заправки «Лукойл». На об’єкт завезено труби діаметром 400 мм. в кількості 152 м. На даний час уже проведено гідроізоляційні роботи труб. Насамперед заплановане проведення земляних робіт по каналізації та установлення футлярів для електричних мереж.

За словами директора Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака, роботи вдалося розпочати завдяки спільним зусиллям міської влади та депутатського корпусу. Окрім того, підприємці які працюють на вул. Дудаєва, пообіцяли на сесії міської ради виділити 3 млн. своїх коштів, але тоді, коли місто надасть свою частку. Міська влада фінанси виділила й очікує на підприємців.

«Ця вулиця є проблемною, адже спочатку на її ремонт не було відповідних бюджетних призначень. Згодом ми провели тендер, ще в серпні 2013 року, проте казначейство не пропускало платежі. І підрядник не мав фізичної можливості закупити матеріали. А вулиця Дудаєва була в такому стані, що проводити на ній хоча б ямковий ремонт абсолютно недоцільно», – розповідає Михайло Смушак.

Під час реконструкції вул. Дудаєва заплановані такі основні роботи: улаштування дорожнього полотна із асфальтобетонних сумішей – 10 322,00 м2; влаштування дощової каналізації – 1600,00 м.п., улаштування тротуарів – 2400,00 м2; влаштування залізничного переїзду та влаштування пішохідного переходу через теплотрасу.

Теги: