Введення воєнного стану на Донбасі можливе в разі відновлення вогню – Яценюк

Автор: Людмила Баран

07 Sep, 2014 22:28

Поділитись публікацією
Введення воєнного стану на Донбасі можливе в разі відновлення вогню – Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк допускає можливість введення воєнного стану на Донбасі в разі відновлення вогню на Донбасі. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ТСН.

Читайте також: ЯЦЕНЮК ПОДАВ У ВІДСТАВКУ (відео)

За словами Яценюка, в умовах припинення вогню і проведення переговорного процесу, підтримки мирного плану країнами ЄС і США, а також виконанням цього плану Росією, військове положення не потрібно, передає “Дзеркало тижня”.

“Але якщо це перемир’я закінчиться так, як закінчувалися всі попередні, і не тільки в Україні, іншого варіанту не буде”, – підкреслив прем’єр-міністр.

При цьому, Яценюк вважає головним плюсом воєнного стану повний перехід країни на “військові рейки”, а мінусом те, що західні партнери будуть сприймати це як перекриття каналів для проведення переговорів і вирішення ситуації невійськовими методами.

Також Яценюк назвав три умови, за яких можливе настання реального перемир’я на Сході України.

“Потрібна зараз зупинка вогню? Потрібна. Для того, щоб зберегти життя. Для того, щоб перегрупуватися. Для того, щоб стати сильнішими. Які умови взагалі можливі для того, щоб реальне настало перемир’я? 1) Не стріляють. 2) Путін виводить своїх найманців, свою армію і свою техніку. 3) Україна повністю відновлює контроль над державним кордоном. За інших обставин вони (бойовики) будуть ходити, як у себе вдома”, – підкреслив прем’єр.

Теги: