Ви переконаєтеся, що COVID-19 існує – керівник обласної інфекційної запрошує антивакцинаторів на екскурсію у медзаклад

Автор: Єва Жасминова

15 Лис, 2021 18:43

Ви переконаєтеся, що COVID-19 існує – керівник обласної інфекційної запрошує антивакцинаторів на екскурсію у медзаклад

Про це йшлося сьогодні, 15 листопада на брифінгу ОДА щодо ситуації з вакцинацією та розповсюдженням коронавірусу на Прикарпатті.

В.о. генерального директора КНП «Івано-Франківська клінічна інфекційна лікарня» Микола Стовбан закликав прикарпатців вакцинуватись. А тим, хто досі вважає, що коронавірус – фейк, а вакцина не допомагає, Стовбан запропонував піти на екскурсію до інфекційної лікарні, та на власні очі переконатись у справжності хвороби, пише Галка.

“Я закликаю вас прийти у пункти щеплення, де працюють 242 людини. Ресурс у нас є, вакцина у нас є. Наразі ми провакцинували першою дозою 32% населення, другою тільки 19% населення нашого краю. Тільки повний курс може забеспечити безпеку вас та ваших близьких: батьків, дідусів, тата з мамою, братів, сестер. Тому велике прохання до всіх, тих, хто ще не прийшов на другу дозу в центри вакцинації, яких є 9. Ми вже наблизили до вас послугу. Ваше завдання – прийти в пункти щеплення і визначитись з вакциною, яку надала держава і отримати або першу або другу дозу і тим самим ви забеспечите собі здоров’я та безпеку”, – каже Микола Стовбан.

Також він звернувся до тих, хто досі переконаний, що коронавірус – фейк.

“До тих людей, які кажуть, що вакцина не допомагає – я закликаю, прийдіть до нас в обласну інфекційну лікарню, ви переконаєтесь, що ковід існує, зрозумієте, що відбувається, побачите тих, людей, які в нас лікуються  і чиї родичі стоять під дверима, побачите як часто їздять швидкі, побачите, що таке кисень і як тяжко його добитись в нас час. Я закликаю вас піти на пункти щеплень і отримати якісну, безоплатну та потрібну вакцину аби вбегети себе та своїх близьких”, – каже  Микола Стовбан.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 4
  • like
4
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...