“Ви пишете неадекватні речі з орфографічними помилками”: як франківці реагують на слова Марцінківа про прайд від лукавого

Автор: Жанна Головенко

17 Чер, 2024 21:49

Поділитись публікацією
“Ви пишете неадекватні речі з орфографічними помилками”: як франківці реагують на слова Марцінківа про прайд від лукавого

16 червня у Києві понад пів тисячі людей вийшли на Марш рівності. Серед учасників прайду були активісти, військовослужбовці ЗСУ, народні депутати та посли із закордону. 

Меру Івано-Франківська Руслану Марцінківу дійство у столиці не сподобалося. Про своє невдоволення він сповістив через фейсбук: 

“Паради в Києві – це картинка негативу для цілого світу і картинка пропаганди в рашці! Тільки традиційні християнські родинні цінності, – все решта від лукавого…..”, — йдеться у повідомленні.

При цьому, слово “пропаганда” міський голова спочатку написав як “пропОганда”, потім виправив, а за кілька годин зауважив ще одну помилку — “КиЇві” замість “Києві”. 

Під даним дописом назбиралося більш як двісті коментарів. Думки людей, як завжди, різняться. 

Одні вважають висловлювання Марцінківа недоречним та навіть парадоксальним, адже його гомофобні погляди якраз таки збігаються з ідеологією кремля:

 • Богдан Гасюк: Гадаю, нам треба брати приклад з рашки. Там теж і цінности християнські, і скрєпи, і всякі збочення зоборонені. Або пану меру стати мером не в европейському місті ІФ, а в якійсь, скажімо, рязані.
 • Yuriy Chaban: Цікаво, а як би діяла і що б говорила під час прийому влада нашого міста, якщо б до нас з підтримкою і допомогою завітали скажімо чинний президент дружньої нам Латвії чи прем‘єр-міністри Франції, Андори, Ірландії? Всі вони теж негативна картинка? Чи як?
 • Natko Shakhova: Нешановний Руслан Марцінків, спеціяльно для Вас, бо Ви забули: Конституція, стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. “Цілий світ” радіє ратифікації Стамбульської конвенції в Україні і очікує, що ми на шляху в Європу викорінимо гомофобію і катехизис в школах. Рано чи пізно Україна прийде до демократії, а таких ***, як Ви, згадуватиме хіба в кошмарах.
 • Stanislav Poplavskyy: Пане Руслане атеїсти, які сповідують сімейні цінності можуть бути патріотами? І що Ви думаєте про сотні викритих і доведених фактів педофелії при церквах по цілому світі?
 • Олена Мельничук: Розкажіть про розпусту гомосексуалістів тим представникам ЛГБТ, що зараз захищають ваші дупи на фронті.
 • Олексій: А кумівство в вашій партії ВО Свобода в місті Івано-Франківськ це теж традиційні християнські родинні цінності?
 • Irene Litvinova: паради в Києві – це позитивна картинка відкритого суспільства для цілого світу, але Руслану Романовичу як завжди недогода, ну і рашці теж, якщо ви самі її вже сюди приписали.
 • Oleksii Stepura: А на Love Parade в Берліні мільйони приходять. Що робити?
 • Yaryna Moroz: Пане Руслане, ви пишете неадекватні речі і ще й з орфографічними помилками. Бог любить всіх незалежно від орієнтації. А от ображати людей через їх вибір бути собою і бути щасливим – це вже гріх і від лукавого 

Також серед коментаторів знайшлося чимало однодумців Руслана Марцінківа: 

 • Ігор Волощук: Підтримую 100 процентів! А то всі такі християни, а повчальну історію про: Содому і Гомору забули
 • Natali MarGo: Раніше цього відхилення люди встидалися, а зараз навіть дозволено пропагувати… це – не демократія, а крок назад… деградація і осквернення Божих законів… що ж, темні сили не сплять, а завуальовано роблять своє… на жаль…
  Гріх, розпуста, блуд напОказ – це не ті європейські «цінності», які треба брати за приклад…
 • Ігор Фріс: Дякую.
 • Alex Fitsyk: Україна відійшла від християнства, гейпаради,антинародні закони,звірячі викрадання і побиття громадян.Яке християнство?Хоч один священник таке засудив?
 • Ruslan Pyasta: Дякую Вам за гідну християнську позицію. 
 • Андрій Кондратьєв: ЛГБТ це не про гомосексуалізм. Це про політику. Ну і про відхилення, звісно ж. А так як у нас в Україні є свобода політичного вибору, чому я, як націоналіст, повинен підтримувати ліву політичну течію тільки тому, що хтось мене це змушує?
 • Оксана Оксана: Дякую, Руслане Романовичу, за Вашу позицію! Франківці, думаю, солідарні з Вами. Тільки з Богом до перемоги! Християнські цінності – це те, що потрібно Україні!!!
 • Igor Plohoy: Вдячність за позицію та здоровий глузд!

 

 

Читайте також: “Дійсно потужна комунікація”, — що франківці кажуть про таємне підняття тарифів на квартплату