“Ви всі там мохнорилі”. Як прихильники Марцінківа відреагували на його заклик вакцинуватися

Автор: Вадим Войтик

11 Сер, 2021 11:11

Поділитись публікацією
“Ви всі там мохнорилі”. Як прихильники Марцінківа відреагували на його заклик вакцинуватися

“Не вагатися, а вакцинуватися”, – закликав своїх передплатників у соцмережі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. У відповідь традиційно поблажливі до мера дописувачі звинуватили його в продажності і масонстві. 

Читайте також: Переїхали з церкви у хату в Крихівцях: Марцінків про московський патріархат

“На сьогодні в Івано-Франківську близько 24 тисяч вакцинованих людей. Вакцинуватися можна у спеціальних пунктах вакцинації.
Щодня у наших поліклініках та центрах вакцинації здійснюється близько 400-500 щеплень. Примітно, що частіше вакцинуються жінки, ніж чоловіки. Найбільше вакцинованих осіб віком 20-39 років”, – йдеться у дописі міського голови.

За його словами акцент щодо вакцинації ставиться на працівників освіти, соціальної сфери, а також на маломобільних групах населення.

“Мешканці нашої територіальної громади віддають перевагу вакцинам Moderna та Pfizer. Проте, як каже Марія Бойко, усі вакцини які зараз використовуються, якісні та безпечні. Тому закликаю усіх мешканців подбати про своє здоров’я та отримати щеплення проти коронавірусу”, – зазначив Марцінків.

Натомість коментарі франківців були не такі однозначні.

Petro Vivcharuk Найперше в@кцинують непотрібних, а нерозумні самі просяться, ще й часто готові за це гроші платити( …

Олег Скорик Краще не треба.

Вікторія Ярош Ніхто….головне зменшити кількість хворих на епідемію )))) побічні ефекти нікого не цікавлять……((((

Ulyana Summers Як ті дикарі чесне слово читаючи коменти, кожен сам обирає вакцинуватись чи ні, я зробила і мама модерн, пару днів рука болить і все, сидите там 30 хв, чергує швидка, дома маєш посидіти 2-3 дні слідкувати за температурою і все. Вам людям не вгодиш

Сергій Піскунов …”тому закликаю усіх мешканців подбати про своє здоров‘я”… Правильно Марцінків! – займайтесь спортом! Їжте здорову їжу! Не дивіться новини!

Марина Філипчук Отрута вбереже здоров’я:) Це в той час коли безоплатного дуже мало,- ” ширнись і буде тобі добре! – станеш цивілізованим як і ми. ” – яка наша влада турботлива;)

Lena Zavadska Думаю, що вам добре глобалісти заплатили за цю показуху

Olena Okul Сподіваюсь, що це просто “слова на публіку”, а не свідома думка і що в нашому місті не буде так як в деяких інших.

Volodya Suduk Не треба агітувати за вакцинування! Перше агітуєте, а потім що примушувати будете?

Йосип Киркуш Хто бере выдповыдальнысть за побычны ефекти вакцинацыы?

Daria Lemeshko Як тобі не соромно. УРЯД ЛІГ ПІД МАСОНСЬКО САТАНІСТСЬКИЙ РЕЖИМ, В ЯКОГО ПЛАНИ НА ЗНИЩЕННЯ НЕЙМОВІРНОЇ КІЛЬКОСТІ ЛЮДЕЙ. ВИ ВСІ ТАМ МОХНОРИЛІ. ВИ ДУМАЄТЕ ЩО СИСТЕМА ВАС НЕ ТОРКНЕТЬСЯ, ВИ ПЕРШИМИ ПІДЕТЕ НА М’ЯСО. ЗАПАМЯТАЙ

Olha Grushko Ми довіряємо своєму лікарю. Вакцинуватися обов’язково треба, особливо групі ризику!

Ігор Пукіш Хотів із дружиною вакцинуватись “Модерною” в обласній лікарні, були записані, прийшли в назначений день і диво – модерни не має, хоча чинуші нас запевняють, що проблем не має. А на рахунок вакцинуватись, чи ні – має вирішувати кожен особисто, а не якийсь чинуша із кабінету.

“Галка” наводить дописи як вони є та солідарно з мером закликає наших читачів вакцинуватися.