Вибираємо книгу дитині – правило трьох пальців

21 Jul, 2021 18:54

Вибираємо книгу дитині – правило трьох пальців

Книга завжди була хорошим подарунком. Такий презент підходить для дорослих і буде корисний дитині.

Найголовніше – правильно вибрати твір, яке дійсно буде цікавий дитині. Дитячі книги сьогодні представлені у широкому асортименті, що може на довгий час захопити у пошуки ідеального подарунка.

Досить великий вибір представлений в інтернет-магазині «Yakaboo ». Тут є твір для різних вікових груп, в тому числі й захоплюючі новинки. Саме це є головним критерієм вибору. У кожної дитини є свої інтереси та захоплення, улюблені персонажі та герої, що також варто враховувати. Жителі Києва отримують приємний бонус – посилка буде доставлена ​​прямо в день оформлення замовлення.

Вік відіграє важливе значення

Це найголовніший критерій, на який в першу чергу звертається увага при виборі книги у подарунок дитині. Варто враховувати наступні поради:

 1. До 3-х років. Це найпростіші історії в картинках. Саме зображення виконують головну роль в оповіданні. На кожній сторінці є яскрава картинка, яка привертає увагу малюка.
 2. Від 4-х років. Інформація у книгах буде цікава тим, хто вже переріс найпростіші сюжети та хоче вивчати більш складні історії. Враховуйте, що в цьому віці у дітей вже є улюблені герої. Тому можна підібрати книгу, в якій описані нові пригоди цього персонажа.
 3. Від 6-ти років. Інформація викладена окремими главами, які займають кілька сторінок. В основі сюжету знаходиться якась агресивна дія, діалоги більш змістовні. Найчастіше глава закінчується на середині сцени, щоб з’явилося бажання прочитати, що буде далі.
 4. Від 8-ми років. У такому віці на дитячих полицях з’являються цілі серії книг. Стають більш складними сюжети, вводиться як головний герой, так і другорядні персонажі. Діти багато і з великим інтересом читають, тому полегшується і вибір подарунка.
 5. Від 12 років. Значно ускладнюється історія. Одночасно може розвиватися кілька сюжетних ліній, підіймаються серйозні теми, наприклад, непорозуміння в сім’ї, самотність або нерозділене кохання.

Перед вибором конкретного твору обов’язково ознайомтеся з відгуками про книгу. Сюжет зобов’язаний викликати бажання до прочитання. У таких книгах повинні бути прості слова і короткі речення. Якщо діти не будуть розуміти, про що йде мова, вони просто втратять інтерес до подарунка. Тому намагайтеся уникати творів, в яких багато складних слів або занадто заплутаний сюжет.

Зупиняйте вибір на цікавих книгах

Найголовніше – щоб сюжет був цікавим і захоплюючим. При виборі книги дитині вивчіть якомога більше відгуків. Це дозволить не помилитися і підібрати те, що дійсно сподобається одержувачу.

Сьогодні у продажу настільки широкий вибір самих різних історій, що зробити остаточний вибір вкрай складно. Можна трохи спростити завдання. Для початку дізнайтеся інтереси майбутнього володаря книги. Рекомендується уточнити, яким книжкам вже були їм прочитані. Потім можна пошукати в нашому інтернет-магазині щось схоже. Не забувайте, що зараз актуально продовжувати розповідь вже існуючої історії. Пошукайте нові розповіді про відомих героїв.

Враховуйте правило « трьох пальців »

Такий підхід значно полегшить вибір книги в подарунок дитині. Правило дуже просте:

 • Відкрийте твір на будь-якій сторінці.
 • Прочитайте кілька рядків або абзаців.
 • Як тільки зустрінете слово, яке може не знати дитина, загніть палець. І продовжуйте читати.
 • Коли загнеться три пальці, підведіть підсумок – підходить обраний твір для дитини чи ні.

Замовте книгу на подарунок в інтернет-магазині « Yakaboo » і не доведеться цілими днями ходити по місту в пошуках заповітного видання. Якщо шукайте якийсь конкретний твір, можете зателефонувати за телефоном 0 (800) -600-505 і дізнатися, чи є книга в наявності. Або прийдіть особисто в магазин. Ми знаходимося у м. Київ, на вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry