Видаватимемо кошти, в кого буде більше трьох корів, — Марцінків про підтримку фермерства (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

09 Вер, 2022 19:30

Поділитись публікацією
Видаватимемо кошти, в кого буде більше трьох корів, — Марцінків про підтримку фермерства (ВІДЕО)

Щоб заохотити мешканців займатись власною екосправою, мерія вирішила підтримати «гривнею» фермерам та аграріям. Тож депутати на сесії Івано-Франківської міської ради проголосували за прийняття Програми розвитку сільського господарства громади.

Івано-Франківськ зріс, до громади додалось ще 18 сіл – це великі території, трудові ресурси, сприятливий клімат та вигідне географічне розташування, бо близько до кордону з ЄС. Тому розвивати тут аграрний сектор, особливо зараз – саме на часі.

“Сільське господарство зараз дуже важливе. На жаль все менше і менше корів, все менше займаються ягідництвом людей. І тому треба стимулювати. Прийняли рішення, будемо давати кошти у кого буде більше трьох корів – зможе отримати компенсація з міського бюджету”, – розповідає міський голова Руслан Марцінків.

Отримати компенсацію з міського бюджету зможуть ті, хто розводить велику рогату худобу, займається садівництвом плодово-ягідних культур чи бджільництвом, інформує “Галка”.

У сюжеті міський голова сказав, що “компенсацію почнуть надавати з 1 січня 2022 року”. Ймовірно він мав на увазі 2023 рік. 

Детальніше у сюжеті “3 студії”: