Видавництво “Discursus” створило онлайн-книгарню, де зібрані книжки про гуцулів та Гуцульщину
19 Лют, 2024 19:57
Видавництво Discursus заснувало власну онлайн-книгарню “Брустури”, що орієнтується на книжках про Гуцульщину, а також виданнях про гуманітаристику.
Про це пише “Галка” з посиланням на Читомо.
“Онлайнова книгарня “Брустури” — найперше майданчик для представлення продукції видавничих брендів “Брустури” (книжки про гуцулів і Гуцульщину) та Discursus (сучасна література, гуманітаристика, українознавчі воркбуки). Також у нас є книжки переважно історичного та етнографічного спрямувань від інших видавництв”, — повідомляють на сайті книгарні.
У коментарі Читомо співзасновник видавництва Discursus Василь Карп’юк розповів, що через появу в асортименті дедалі більшої кількості книжок на карпатську і гуцульську тематику виникла потреба виокремити видавничий бренд «Брустури» (назва села на Косівщині, Івано-Франківська область).
“Коли ми побачили, що існують інші локальні видавництва на тему Карпат, що не мають широкого представлення. Зокрема музей Гуцульщини у Верховині має свої книжки, так само коломийський краєзнавчий музей. Ці книжки не можна знайти в широких мережах. Ми вирішили зробити книгарню, щоб закцентуватися на літературі, що не має широкого представлення. Це найближчі плани розвитку”, — повідомив Карп’юк.
За словами Василя Карп’юка, нині на сайті налагоджують і допрацьовують технічні моменти, а також додають нові книжки до каталогу.
“Музеї зазвичай не мають працівників, що займалися б поширенням їхньої літератури. Наше завдання — знайти цінні унікальні видання і представити їх на сайті”, — каже він.
Видавництва, чиї книжки можна придбати у «Брустурах»:
- Брустури;
- Discursus;
- Лілея-НВ;
- Писаний камінь;
- П’яний корабель;
- Гравітація;
- КСД;
- Твоя підпільна гуманітарка;
- Terra Incognita;
- Адеф-Україна;
- Човен;
- Видавець Олександр Савчук.
Надалі книгарня планує розширювати асортимент книжок, дотримуючись теми книгарні, та збільшувати відсоток ексклюзивних позицій, виданих лімітованими накладами — каталогами й альбомами від музеїв.
Читайте також: Discursus видасть книгу мінілекцій про історію Коломиї (ФОТО)