Види аплікаторів Ляпко

13 Sep, 2021 12:46

Види аплікаторів Ляпко

Аплікатор Ляпко призначений для використання в комплексній терапії та профілактиці різних захворювань і патологічних станів.

Це прекрасний засіб для зміцнення і підтримки здоров’я. В основі створення аплікатора лежить китайська практика акупунктури (стимуляції біоактивних точок голками). Доктор Н. Г. Ляпко розробив унікальну технологію, яка надає високоефективний лікувальний вплив і сприяє одужанню.

Спеціальна конструкція акупунктурного масажера виключає можливість пошкодження шкіри, тому аплікаторну терапію повністю можна вважати безпечною як для дорослих, так і для дітей.

Види аплікаторів Ляпко

Щоб правильно вибрати аплікатор Ляпко – необхідно розібратися в видах масажерів. Кожен окремий вид аплікатора призначений для обробки конкретної зони тіла. Також масажні пристрої розрізняються залежно від сили впливу. Чим рідше розташовані голки – тим вище ступінь впливу на шкіру. В даному випадку необхідно правильно підібрати оптимальний крок голки аплікатора. За типами аплікатори Ляпко діляться на:

 1. Килимки. Можуть бути різних габаритів (маленькі, середні, великі). Застосовуються для масування спини, живота, задньої поверхні стегна, литкових м’язів. Відмінно знімають спазми в хребті і дозволяють боротися з остеохондрозом. Посилюють кровообіг і покращують внутрішній метаболізм клітин.
 2. Валики. Бувають маленькі і великі. Маленькі валики Ляпко в основному використовуються для обличчя і опрацювання шийної зони. За допомогою валика зручно контролювати силу натискання масажера і регулювати її при необхідності.
 3. Пояси і стрічки. Такі вироби обертаються навколо зони, яка потребує масажу (в основному поперек, живіт, ноги, руки) і надають статичний вплив на шкіру. Постійний тиск призводить м’язи в тонус, налагоджує кровообіг і добре усуває дискомфорт і больові відчуття.
 4. М’ячики. Відмінний засіб для опрацювання нервових закінчень. Оскільки епіцентр нервових волокон зосереджений в зоні долонь і поверхні ступень – за допомогою голчастого м’ячика можна масажувати руки і ноги. Стимуляція нервових закінчень підсилює захисні реакції організму, запускає роботу внутрішніх органів і підвищує імунну відповідь.
 5. Ромашка. Зручний багатосекційний аплікатор великого розміру. Дозволяє опрацьовувати великі ділянки тіла: корпус, нижні кінцівки, зону черевної порожнини. Ефективний в боротьбі з крепатурою, захворюваннями суглобів і хребта.
 6. Крапельки. Маленькі аплікатори, які надають антистресову дію. За рахунок компактних розмірів такі вироби зручно носити з собою і використовувати в будь-який момент.
 7. Устілки. Дія аплікаторів-устілок ідентична ефекту голчастих м’ячиків. Це ефективний спосіб підвищити імунітет і запустити активний внутрішній метаболізм по всьому тілу.

Перш ніж купити аплікатор Ляпко, необхідно переконатися у відсутності у вас протипоказань до застосування даного товару. Основними протипоказаннями є такі:

 • серйозні дерматологічні порушення;
 • онкологічні захворювання;
 • погане згортання крові;
 • гіперчутливість шкіри.

Перед покупкою аплікатора проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Де купити аплікатор Ляпко?

Аплікатор Ляпко – це медичний масажер, відповідно, покупку такого товару необхідно здійснювати в спеціалізованому медичному магазині. Мережа ортопедичних салонів Ортомедіка пропонує вам купити аплікатор Ляпко за доступною ціною в будь-якому з наших магазинів в Україні. У салоні працюють професійні продавці-консультанти, які допоможуть вам правильно підібрати виріб і розкажуть вам все про правильне використання аплікатора. Також нашими перевагами є:

 • великий вибір голчастих аплікаторів різних видів;
 • допомога в підборі необхідної моделі (з урахуванням оптимального кроку голки);
 • сертифікована продукція безпосередньо від виробника;
 • доступна вартість товарів;
 • індивідуальне консультування.

На сайті нашого інтернет-магазину ви можете замовити аплікатор Ляпко, попередньо вивчивши наш асортимент. Ми доставимо вашу покупку в будь-який зручний для вас час і місце.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry