Виїзний матч “Прикарпаття” з “Гірником” закінчився нічиєю (ВІДЕО)

10 Кві, 2023 08:16

На тренерському містку “Гірника-Спорту” дебютував Сергій Дірявка, найбільше відомий як багаторічний асистент Миколи Павлова у “Ворсклі” та Дмитра Михайленка в СК “Дніпро-1”.

Господарі – головний аутсайдер чемпіонату. Колектив із Горішніх Плавнів не перемагає вже одинадцять матчів. До того ж, у міжсезоння команду поповнили відразу одинадцять новачків.

На фоні суперника “Прикарпаття” виглядало фаворитом і в виїзному матчі сподівалося на три очки. Гості з перших хвилин більше контролювали м’яч, а підопічні Дірявки розраховували на контратаки. На 15-ій хвилині капітан “Гірника-Спорт” Денис Підручний наважився на удар з-за меж штрафної, але набагато вище воріт. Дуже багато помилялися футболісти обох команд у заключній третині поля.

Про це пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт МФК “Прикарпаття”.

Після середини тайму цікавіше виглядали господарі, але їм не вистачало точної завершальної передачі. Варто віддати належне колективу із Горішніх Плавнів, який у першій половині зустрічі грав впевнено у центрі поля. “Прикарпаття” зі статусом фаворита протистояння не справлялося. Лише на останніх хвилинах тайму гості прокинулися, але удару Писка з меж штрафної не вистачило точності.

А от відразу після перерви трапилася велика сенсація. На 46-ій хвилині після передачі Сьомки відзначився один із численних дебютантів “Гірника-Спорт” Єгор Базаров – 1:0. Шикарний дебют для 21-річного захисника в першому матчі в дорослому професіональному футболі. Пропущений м’яч змусив гостей активніше грати в атаці, адже матч пішов не за їхнім сценарієм.

На 64-ій хвилині довелося вступати у гру Клімову, який парирував удар Хоми. Дуже багато було сумбуру у грі колективу з Івано-Франківська, а ось конструктиву обмаль. Варто також відзначити самовіддану гру підопічних Дірявки, які заслуговували лише на схвальні відгуки. Проте у кінцівці більш досвідчений суперник збільшив тиск і досягнув успіху.

На 76-ій хвилині найбільш реальну можливість відзначитися мав Роман Барчук, але з його ударом у кут впорався голкіпер. А вже через дві хвилини стандарт приніс успіх гостям. Після подачі з кутового Матушевський влучно пробив головою – 1:1. Забитий м’яч додав підопічним Рипана впевненості у власних силах, але вирвати перемогу вони не змогли. Шикарну можливість відзначитися мав Стаднік, але з декількох метрів він пробив вище воріт.

“Гірник-Спорт” у дебютному матчі Дірявки грає внічию з “Прикарпаттям” – і це можна сприймати як велике досягнення для значно оновленого та омолодженого колективу.