Викладачі франківського вишу отримали престижні всеукраїнські відзнаки (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

06 Sep, 2021 15:40

Поділитись публікацією
Викладачі франківського вишу отримали престижні всеукраїнські відзнаки (ФОТО)

Влітку Івано-Франківський національний медичний університет став лауреатом Всеукраїнської премії “Вибір країни 2021”. А днями на Вченій раді викладачам університету урочисто вручили престижні всеукраїнські відзнаки.

Читайте також: Блокпост від навчання не звільняє: як франківські студенти-медики працюють на карантинних КПП (ФОТО)

Проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Тарас Кобрин і начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент Віталій Осадець стали лауреатами статус-відзнаки “Професіонал року 2021”, а завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, професор Іван Тітов нагороджений відзнакою “Золоті руки 2021”.

Про це пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт ІФНМУ.

“Ці нагороди насправді є нагородами всього нашого колективу, — каже Тарас Кобрин. — Ми мали суворі карантинні обмеження, працювати, вчити і навчатися було дуже важко, але університет подолав і долає усі труднощі та продовжує працювати”.

“Такі високі відзнаки говорять про те, що університет працює на високому рівні, є успішною освітньою установою, яка готує високопрофесійних фахівців для медичної галузі України”, — підсумовує проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), доцент Сергій Кобець.

Довідково. “Вибір Країни” — це національна премія, де переможець визначається шляхом об’єктивного аналізу статистичних та маркетингових даних. ІФНМУ удостоїли високої відзнаки за результатом аналітики, яку провела комісія експертів премії серед українських підприємств галузі вищої освіти.