Викладачів та студентів франківського медуніверситету вчили поводитись зі зброєю (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

12 Nov, 2023 21:33

Поділитись публікацією
Викладачів та студентів франківського медуніверситету вчили поводитись зі зброєю (ФОТО)

Викладачі кафедри медицини катастроф та військової медицини  Івано-Франківського національного медичного університету разом із воїнами ЗСУ провели заняття стрілецького гуртка зі студентами й викладачами.

Про це пише Галка з посиланням на сторінку університету.

Такі навчання проходитимуть двічі на місяць. За програмою стрілецького гуртка передбачається вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та її застосування. 

«Завдяки досвіду та професіоналізму ЗСУ наші студенти та викладачі зможуть навчитися правильно використовувати різні типи зброї. Ми озброюємо знаннями, як діагностувати та лікувати захворювання, а Ви – як захищати рідну країну! Це дуже важливо зараз під час воєнного стану, під час війни. Ми дякуємо нашим захисникам, які сьогодні тримають небо над Україною, які мужньо обороняють нашу державу, нашу духовність, мову і культуру, нашу національну ідентичність. Завдяки їхній відданій боротьбі ми можемо жити, навчатись і працювати. Завдяки нашим воїнам наша область може залишатися надійним тилом. Ми завжди готові підтримати, допомогти й реагувати на потреби наших захисників. Бажаю нам усім якнайшвидшої перемоги», – зазначив Микола Островський.

Курси включають як теоретичні основи безпеки та правильної техніки володіння зброєю, так і практичні заняття з її розбирання та збирання, спорядження магазинів автоматів патронами тощо.