Викладання, кількість сплетених сіток та донати: на Прикарпатті визначили найкращих вчителів “Захисту України” (ФОТО)
14 Бер, 2024 12:10
14 березня в Івано-Франківську вручили нагороди за конкурс “Я волелюбний” серед вчителів предмету “Захист України”. Викладачів оцінювали за декількома критеріями.
Про це пише “Галка”.
Конкурс проводять територіальні центри комплектування та соціальної підтримки ОК “Захід” спільно із Департаментом освіти Івано-Франківської ОДА. Серед учасників конкурсу вчителі закладів загальної середньої освіти, викладачі, які були учасниками протистояння в АТО (ООС), повномасштабного вторгнення, що займаються активною волонтерською діяльністю.
“Конкурс полягав не в одноразових акціях. Це результати тривалої роботи: участь у конкурсах, навчально-виховні заходи. Предмет “Захист України” зараз має бути пріоритетним у школі – це показала історія. Він дає базові навички виживання в екстремальних умовах, у тому числі у воєнний період”, – каже вчитель Калуського ліцею №10 Богдан Когут.
Заступник військового комісара обласного центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Мухін каже, що визначали найкращих з урахуванням багатьох ознак.
“Ми врахували як викладають вчителі, методичну базу, участь у захисті країни, скільки в школі сплели маскувальних сіток, скільки учні донатили, позаурочну та громадську діяльність. Всі ці моменти враховувалися”, – каже Юрій Мухін.
Переможці отримали відзнаки від командувача військ оперативного командування “Захід”.
В підсумку з усієї Івано-Франківської області найкращими стали пʼять викладачів:
- Лаврик Іван Миколайович – вчитель Отинійського ліцею;
- Когут Богдан Гаврилович – вчитель Калуського ліцею №10;
- Гумінський Валерій Богданович – вчитель Сваричівського ліцею;
- Білий Богдан Васильович – вчитель Чернятинського ліцею;
- Андрейчук Павло Дмитрович – вчитель Надвірнянського ліцею.
Вчитель Надвірнянського ліцею “Престиж” Павло Андрейчук є учасником російсько-української війни. Пішов захищати країну у 2014 році й після поранення, закінчивши вищий навчальний заклад, пішов викладати.
“Я працюю вже восьмий рік. Вважаю, що долучати до навчального процесу вчителів, які мають практичний досвід, дуже важливо. Ми підходимо до вивчення з різних сторін до ситуацій, а я ділюся всім зі свого досвіду, щоб це було корисно”, – ділиться Павло Андрейчук.
Читайте також: Хто з прикарпатських педагогів побореться за звання “Учитель року – 2023”