Виправлені недоліки благоустрою, про які писала Галка, стали бюджету ще у півмільйона гривень (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

23 Сер, 2023 14:09

Поділитись публікацією
Виправлені недоліки благоустрою, про які писала Галка, стали бюджету ще у півмільйона гривень (ФОТО)

Управління капітального будівництва Івано-Франківської міськради уклало додаткову угоду на виконання ремонтних робіт ділянки тротуару по вул. Бельведерській. Аби перекласти бруківку та понизити бордюри підряднику заплатили ще 562 тис. грн.

Відповідна інформація міститься у системі Prozorro

Як йдеться в договорі про закупівлю від 22 серпня 2023 року, у “процесі надання послуг виникла необхідність додаткових послуг, а саме: відведення поверхневих дощових вод та організація велоструктури (влаштування велодоріжки)“.

Згідно з кошторисом такі доробки вартували 561 904,21 грн, які підряднику доплатили до основної вартості робіт в 1 175 797,89 грн.

Як писала “Галка”, у червні 2023 року Руслан Марцінків розповів про хід ремонту тротуару на вулиці Бельведерській: від вул. Вороного до вул. Ленкавського. Транспортний інженер Юрій Лозовенко розкритикував роботи. На думку фахівця, профільні служби міськвиконкому ігнорували державні будівельні норми (ДБН). У першу чергу – щодо безбар’єрності.

Після публікації підрядна організація, загвіздянський ФОП “ФОРКАВЕЦЬ ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ”,  начебто виправила частину недоліків ремонту. Як виявилося, за додаткові гроші.

На фото від 23 серпня видно доробки вартістю в понад півмільйона з водовідведення та влаштування велодоріжки по вул. Бельведерській. 

брукування Бельведерська

брукування Бельведерська

Читайте також: “Стару” Надрічну відремонтує новий підрядник