“Висновки невтішні”: Марцінків про обстеження зруйнованого пішохідного моста на Пасічну

Автор: Зелінська Тетяна

05 Жов, 2023 09:38

Поділитись публікацією
“Висновки невтішні”: Марцінків про обстеження зруйнованого пішохідного моста на Пасічну

Івано-Франківська міська рада отримала попередні “невтішні висновки”, щодо стану опор пішохідного моста на Пасічну, які частково зруйнувала негода.

Про це “Галка” інформує з посиланням на етер радіо “Західний полюс”.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що львівська компанія “Тріада” завершує обстеження моста. Була зроблена геодезія і “висновки невтішні”.

“Опори досить у не дуже доброму стані. Будемо дивитися… Вони (ред. “Тріада”) мають нам прописати, що потрібно зробити, щоб його відремонтувати, щоб скажімо, він простояв трохи довше”, – сказав мер.

Він нагадав, що до підтоплення міст простояв близько 23 років.

Як писала “Галка”, через підйом води у Бистриці Солотвинській ушкодження і часткового руйнування зазнав пішохідний міст на Пасічну. Міський голова того ж дня заявив, що над відновленням переходу працюватиме ЛРЗ. При цьому директор Івано-Франківського “Локомотиворемонтного заводу” Руслан Терешко заявив, що не знає, на яких умовах і в якому обсязі підприємство буде залучене до відновлення пішохідного моста на Пасічну.

Згодом Руслан Марцінків повідомив, що з відбудовою пішохідного мосту на Пасічну є проблеми, оскільки його зруйнована частина нібито знаходиться на території сусідньої, Загвіздянської ОТГ. Голова цієї громади та отримані редакцією “Галки” документи цей факт спростували.

21 липня виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, за підписом Руслана Марцінківа, виділив 150 тисяч гривень на обстеження споруди. Угоду уклали з львівським науково-виробничим підприємством “Тріада”. Роботи мали тривати до місяця часу.

Читайте також: Борщу не звариш: як Прикарпаття бореться з борщівником Сосновського, – розбір Галки