Виставку оригінальних картин Шевченка у Франківську відвідали понад 15 тисяч людей. Її продовжили ще на тиждень (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

19 Nov, 2021 16:40

Виставку оригінальних картин Шевченка у Франківську відвідали понад 15 тисяч людей. Її продовжили ще на тиждень (ФОТО)

Виставку оригінальних картин Тараса Шевченка в Івано-Франківську відвідали вже понад 15 тисяч людей.

Читайте також: Франківські веслувальниці здобули "срібло" на чемпіонаті світу (ФОТО)

Про це розповіли на пресконференції 19 листопада, пише “Галка”.

Один із ініціаторів виставки Роман Ткач каже, що протягом минулих трьох тижнів час від часу заходив у музей, і свідченням того, що виставка вдалася, були емоції, які вирували там.

“Те, що ми планували, вдалося. Думаю, ця подія надовго залишиться у серцях наших краян. Тарас відкрив український шлях через Івано-Франківськ, а всі, хто мають змогу, продовжуйте це”.

Як зазначив керуючий партнер компанії «Моріс Груп» Андрій Романчук, ця виставка – дуже серйозна подія:

“Ми як компанія, яка походить з Івано-Франківська, народилася тут, хотіли, щоб виставка відбулася саме у цьому місті. Як на мене, історія пройшла успішно. Ми вражені кількістю відгуків, і скільки людей відвідали виставку. Навіть і сьогодні, коли вона вже підходить до завершення, у музей приходять багато людей. Це надихає на нові справи”.

Головний зберігач фондів Національного музею Тараса Шевченка Юлія Шиленко зазначила, що зараз – період, коли відбувається перелом ставлення до великого митця.

“Дуже часто говорять, що інтерес до Шевченка зникає. Але ця виставка і наша зустріч говорить про те, що це неправда. І ці результати, які ми отримали за три тижні, вражають. Одна працівниця музею мені сказала, що раніше тут такого ажіотажу не було. Люди приходять попри карантин, приводять дітей, свою родину, учителі – учнів. Дякую усім, хто долучився до цього”.

Також Юлія Шиленко додала, що ще багато людей хотіли б відвідати цю експозиція, і це можна влаштувати. Тому було прийнято рішення продовжити виставку ще на один тиждень.

Директор Музею мистецтв Прикарпаття Василь Романець каже – навіть не очікував такої реакції суспільства:

“Виявилося, що пропускна здатність наших залів більша, ніж ми думали. Чотири-п’ять екскурсій у нас проходили одночасно, звісно, з дотриманням карантинних заходів. Думаю, ми на початку великого “здвигу” у мистецькому напрямку України. Станом на сьогоднішній ранок на виставці побували вже 15 145 відвідувачів, з них третя частина – дорослі, а решта – учні”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry