Виставку оригінальних картин Шевченка у Франківську відвідали понад 15 тисяч людей. Її продовжили ще на тиждень (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

19 Nov, 2021 16:40

Виставку оригінальних картин Шевченка у Франківську відвідали понад 15 тисяч людей. Її продовжили ще на тиждень (ФОТО)

Виставку оригінальних картин Тараса Шевченка в Івано-Франківську відвідали вже понад 15 тисяч людей.

Читайте також: Прикарпатський футболіст підписав контракт з київським "Динамо"

Про це розповіли на пресконференції 19 листопада, пише “Галка”.

Один із ініціаторів виставки Роман Ткач каже, що протягом минулих трьох тижнів час від часу заходив у музей, і свідченням того, що виставка вдалася, були емоції, які вирували там.

“Те, що ми планували, вдалося. Думаю, ця подія надовго залишиться у серцях наших краян. Тарас відкрив український шлях через Івано-Франківськ, а всі, хто мають змогу, продовжуйте це”.

Як зазначив керуючий партнер компанії «Моріс Груп» Андрій Романчук, ця виставка – дуже серйозна подія:

“Ми як компанія, яка походить з Івано-Франківська, народилася тут, хотіли, щоб виставка відбулася саме у цьому місті. Як на мене, історія пройшла успішно. Ми вражені кількістю відгуків, і скільки людей відвідали виставку. Навіть і сьогодні, коли вона вже підходить до завершення, у музей приходять багато людей. Це надихає на нові справи”.

Головний зберігач фондів Національного музею Тараса Шевченка Юлія Шиленко зазначила, що зараз – період, коли відбувається перелом ставлення до великого митця.

“Дуже часто говорять, що інтерес до Шевченка зникає. Але ця виставка і наша зустріч говорить про те, що це неправда. І ці результати, які ми отримали за три тижні, вражають. Одна працівниця музею мені сказала, що раніше тут такого ажіотажу не було. Люди приходять попри карантин, приводять дітей, свою родину, учителі – учнів. Дякую усім, хто долучився до цього”.

Також Юлія Шиленко додала, що ще багато людей хотіли б відвідати цю експозиція, і це можна влаштувати. Тому було прийнято рішення продовжити виставку ще на один тиждень.

Директор Музею мистецтв Прикарпаття Василь Романець каже – навіть не очікував такої реакції суспільства:

“Виявилося, що пропускна здатність наших залів більша, ніж ми думали. Чотири-п’ять екскурсій у нас проходили одночасно, звісно, з дотриманням карантинних заходів. Думаю, ми на початку великого “здвигу” у мистецькому напрямку України. Станом на сьогоднішній ранок на виставці побували вже 15 145 відвідувачів, з них третя частина – дорослі, а решта – учні”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry