Витрати на івано-франківське КП “Сервіс паркування” вже перевищили доходи від парковок за минулий рік

Автор: Вадим Войтик

02 Nov, 2022 11:21

Поділитись публікацією
Витрати на івано-франківське КП “Сервіс паркування” вже перевищили доходи від парковок за минулий рік

Прямі витрати на початок роботи створеного в лютому івано-франківського КП “Сервіс паркування” вже перевищили мільйон гривень. Загальні витрати на організацію роботу новоствореного підприємства заплановані в розмірі три млн. грн.  

За даними єдиного порталу використання публічних коштів лише за два місяці осені 2022 р. витрати на зарплату працівників КП склали 285 тис. грн. Ще 234 тис. грн. було витрачено за закупівлю знаків та розмітку. Даних про придбання паркоматів наразі немає.

У серпні витрати на фонд оплати праці складали 91 тис. грн

За даними системи надходжень від діяльності підприємства міський бюджет не отримував. До прикладу, загальна сума надходжень за 2020 рік склала понад один мільйон грн. За 2021 рік надходження склали 2 184 300 грн. 

Як повідомляла “Галка”, перші комунальні стоянки планують облаштувати на вулицях: Південний бульвар, Гурика, Північний бульвар, Чорновола, Бандери, Довженка, Юності, Незалежності тощо.

“Вже давно в нашому місті існує проблема з парковками. Справа не лише в їхній кількості, а й у їхній діяльності. Те, як працюють (а скоріше – НЕ працюють) паркомати та інші скарги від мешканців та гостей міста… Зовсім скоро вирішимо! На сесію готуємо рішення про створення комунального підприємства, яке займатиметься парковками. Тримаємо курс на РОЗУМНЕ паркування. Де гроші йтимуть в комунальну власність. Тепер всі наступні паркувальні майданчики, які будемо створювати – будуть виключно комунальними”, – говорив у лютому 2022  Руслан Марцінків.

 

Читайте також: Марцінків взяв участь у леопардовому флешмобі. Зрозуміли не всі