Витрати на охорону здоров’я у міському бюджеті склали лише 2% (ІНФОГРАФІКА)

Автор: Вадим Войтик

15 Сер, 2023 11:25

Поділитись публікацією
Витрати на охорону здоров’я у міському бюджеті склали лише 2% (ІНФОГРАФІКА)

Власні витрати бюджету Івано-Франківської громади на охорону здоров’я за перше півріччя 2023 року склали 31,7 млн грн. Це становить лише 2% від загальної суми видатків загального фонду бюджету ОТГ. 

Про це йдеться у звіті про виконання бюджету, який є в розпорядженні “Галки“. 

Найбільшу частку витрат, 40%, становлять видатки на систему освіти – майже 523 млн грн. Видатки на житлово-комунальне господарство склали 13%. 

Майже 9% становлять витрати на соціальний захист, це 118 мільйонів. Ця сума включає в себе і численні види матеріальних допомог, які останнім часом запровадили у франківській мерії

105 млн, тобто 8% склали витрати на заробітну плату мерії та її структурних підрозділів. Майже таку саму цифру платники податків заплатили у формі дотацій комунальному перевізнику та компенсацій за проїзд пільгових категорій громадян. 

5% бюджету пішло на заклади культури, 4% – на фізичну культуру і спорт. 

Піврічні видатки на утримання муніципальної інспекції та пожежного формування склали 16,5 млн. Майже 10 млн, це приблизно 1% бюджету пішов на висвітлення діяльності мерії у засобах масової інформації. 

Витрати на мобілізаційну підготовку, територіальну оборону, заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха склали суми, значно менші за 1%. 

Головне зображення алегоричне та згенероване штучним інтелектом виключно для привернення уваги.