Вийшов тизер фільму про стосунки в окупації «Медовий місяць», у головній ролі – франківський актор Роман Луцький (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

19 Oct, 2023 10:15

Поділитись публікацією
Вийшов тизер фільму про стосунки в окупації «Медовий місяць», у головній ролі – франківський актор Роман Луцький (ВІДЕО)

Вийшов перший короткий тизер фільму «Медовий місяць» режисерки Жанни Озірної. Стрічка розповідає історію про стосунки в окупації. Співавтором сценарію став режисер стрічки «Ля Палісіада» Філіп Сотниченко. 

Про це інформує “Галка” з посиланням на “Лірум”

У центрі сюжету — щойно одружені Тарас та Оля, які проводять медовий місяць у новій власній квартирі. Вони захоплені один одним значно більше, ніж тривожними новинами. На світанку 24-го лютого вони прокидаються від потужних вибухів за вікном.

Головні ролі у фільмі зіграли франківець Роман Луцький, відомий за фільмами «Відблиск», «Безславні кріпаки» та «Віддана», а також Ірина Нірша, яка знімалася в короткометражному фільмі «Маляр».

Режисерку Жанну Озірну глядачі можуть знати як авторку короткометражних фільмів «Зустріч», «Благодать» та «Дорослий». Вона також була учасницею Berlinale Talents 2020.

«Як кожен українець та українка, я читала і чула багато історій про життя в окупації. Мені було важливо зрозуміти, як мої сусід(-к)и та найближчі друзі пережили цей страшний досвід. Тож, історія, яку я збираюся розповісти, заснована на кількох реальних історіях, які я почула і записала» — ділиться режисерка.

Продюсер стрічки Дмитро Суханов каже, що тизер — це тільки візуальна розробка, перший погляд на майбутній фільм, а не його частина:

«Але це важливий етап для нашого проєкту — спроба налагодити комунікацію з авдиторією: як з українською, так і з міжнародною. Іноземці перебувають в абстракції та мало розуміють що відбувається насправді. З повагою та співчуттям до всіх, хто потрапив під окупацію, ми почали роботу над цією непростою темою, щоб через камерну персональну історію наших героїв розповісти про трагічні події в Україні міжнародній спільноті».

У листопаді проєкт «Медового місяця» прийме участь в пітчингу Connecting Cottbus, що підтримує фільми Східної Європи на етапі розробки або постпродакшну. Команда представить повний тизер фільму та матиме можливість отримати фінансування.

Читайте також: Кохання, зрада та жага до влади: у Франківському драмтеатрі розповіли про першу виставу у новому сезоні (ФОТО)