Вже понад дві тисячі бійців з Франківська отримали по 20 000 гривень на спорядження

Автор: Зелінська Тетяна

22 Sep, 2023 21:20

Поділитись публікацією
Вже понад дві тисячі бійців з Франківська отримали по 20 000 гривень на спорядження

Ще 221 учасник бойових дій отримають по 20 000 гривень на загальну суму 4 860 000 гривень. Це рішення підтримали на черговому засіданні виконавчого комітету.

Про це “Галка” інформує з посиланням на міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Загалом з початку дії програми (28 липня 2023 року) цю допомогу виділили уже для 2243 бійців на загальну суму 45 мільйонів 300 тисяч гривень.

Отримати цю виплату можуть захисники, які безпосередньо беруть чи брали з 24 лютого 2022 року участь у бойових діях і зареєстровані на території Івано-Франківської громади. А також бійці з-поміж ВПО, які зареєстровані у громаді і мають дійсну довідку внутрішньо переміщених осіб.

Подавати заяви на виплати можуть самі бійці, або повнолітні члени його сім’ї Заяви і потрібні документи приймають у ЦНАПах громади. Також можна подати заяви й онлайн на сайті www.cnap.if.ua за допомогою системи BankID.

До заяви додається:

– копія паспорта особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях (забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони України відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України).

– копія дійсної довідки внутрішньо переміщеної особи, яка видана Івано-Франківською міською територіальною громадою (подають внутрішньо переміщені особи).

– копія ідентифікаційного коду – номера платника податків бійця, який бере безпосередню участь у бойових діях.

– копія документа про безпосередню участь у бойових діях видана військовою частиною Міністерства оборони України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Національною гвардією України та іншими утвореними відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

– реквізити рахунку особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях відкритого в банку.