Warner Browsers опублікувала тізер-трейлер третього та фінального «Хоббіта»

Автор: Вадим Войтик

29 Jul, 2014 22:59

Поділитись публікацією
Warner Browsers опублікувала тізер-трейлер третього та фінального «Хоббіта»

Пітер Джексон планував «Хоббіта» як дилогію, але в липні 2012-го стало відомо про перетворення невеликої книги Дж.Р. Р. Толкіна в масштабне полотно в трьох частинах а-ля «Володар кілець». За словами режисера, розширити історію пригод Більбо і гномів йому допомогли додатки, які Толкін написав, щоб розширити історію Середзем’я.

За словами Джексона, робота над фільмом досі ведеться. Потрібно доробити спецефекти і навіть зняти деякі сцени за допомогою техніки захоплення руху (motion capture). «Вони ніяк не можуть відтягнути мене від зйомок», – сказав Пітер. До моменту, коли «Битва п’яти воїнств» потрапить в кінотеатри, Джексон відзначить двадцятиріччя своєї роботи над фільмами по всесвіту Толкіна. Адаптувати «Володаря кілець» він почав задовго до запуску картини в роботу.

Під час презентації фільму на Comic-Con Елайджа Вуд зізнався, що не читав «Хоббіта», а Еванджелін Ліллі повідомила, що відклала «Повернення короля» за десять сторінок до фіналу: «Хочу, щоб для мене казка тривала вічно».

Сам фільм по тону буде похмурішим двох своїх попередників і за масштабом буде схожий з фінальною частиною трилогії «Володар кілець».

«Хоббіт: Битва п’яти воїнств» виходить в прокат в середині грудня.