“Я бачу роль жінки у Національній Гвардії або ЗСУ такою самою, як і в чоловіків”, – франківська студентка-рекрутерка (ВІДЕО)

Автор: Іра Блаженко

09 Лип, 2024 17:38

Поділитись публікацією
“Я бачу роль жінки у Національній Гвардії або ЗСУ такою самою, як і в чоловіків”, – франківська студентка-рекрутерка (ВІДЕО)

У цивільному житті Діана Проців була студенткою. Вчилася у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Зараз вона рекрутерка – стрілець у Національній гвардії.

Про це пише “Галка” з посиланням на 50 полк імені полковника Семена Височана Національної гвардії України.

Дівчина морально та фізично готується до служби: займається спортом. Морально готує себе думкою, що державі вона потрібна. Діана ділиться, що служба у Національній Гвардії прищепила їй цінності та риси, яких вона раніше не мала. Зокрема, терпіння.

“Мені його ніколи не вистачало (терпіння – прим.). Я любила приймати спонтанні рішення, але в армії це не так. Тут мене навчають цьому, щоб діяти обережно, правильно і без спонтанних рішень. Наступне – дух побратерства. Дуже важливо в армії підтримувати свого побратима”, – ділиться дівчина.

Близькі Діана проходили службу. Дядько отримав поранення, батько був на службі ще в АТО й вважається зниклим ще з 2018-2019 року, брат також вважається безвісти зниклим. 

“Я бачу роль жінки у Національній Гвардії або ЗСУ такою самою, як і в чоловіків. Тобто, я вважаю, якщо жінка бажає, то вона може бути на рівні із чоловіками: в окопі, штурмовиком. Це свідомий вибір кожної жінки”, – каже рекрутерка.

Для Діани держава на першому місці. Помічає, що люди починають забувати про війну в країні.

“Я розумію, що всім важко. Війна виснажує людей. Особливо тих, що зараз “на нулі”, але я сподіваюсь, що все буде добре і в Україні настане перемога”, – ділиться Діана.

Читайте також: На благодійній вечері зі знаменитостями у Франківську зібрали 50 тисяч доларів для ЗСУ і ВПО (ФОТО)