“Я довго мовчала і, напевно, це було помилкою” – Ані Лорак розповіла про все, що вона відчуває

Автор: Турій Роман

22 Aug, 2014 11:40

Поділитись публікацією
“Я довго мовчала і, напевно, це було помилкою” – Ані Лорак розповіла про все, що вона відчуває

Співачка Ані Лорак написала відкритого листа, в якому висловилася щодо своєї громадської позиції. Цим зверненням вона хотіла розставити всі крапки над “і”.

Про це вона написала на своїй сторінці у “Фейсбуці“.

“Я пишу цей лист від щирого серця. Я довго мовчала, і, напевно, це було помилкою, оскільки це мовчання використовувалося проти мене. Тепер я хочу розставити всі крапки над “і”, висловити те, що я насправді відчуваю. Останнім часом моє ім’я цинічно використовується для різноманітних політичних та медійних маніпуляцій. При цьому, моя громадянська позиція є і залишається незмінною: я люблю Україну, і любов до батьківщини ввібрала з самого дитинства. Я народилася у мальовничому буковинському краї і вважаю, що патріотизм людини визначається не словами, а вчинками. Протягом 20-ти років моєї творчої діяльності, я прославляю Україну по всьому світу, на різних музичних конкурсах та фестивалях, отримуючи нагороди і формуючи позитивний образ України. Моя місія, як артиста, нести музику, дарувати людям радість”, – пише Лорак.

У листі вона наголошує, що вона не політик, і ніколи не відчувала амбіцій з цього приводу.

“Впевнена, що не можна змішувати ці два поняття: артист і політика. Але сьогодні саме політики використовують моє ім’я з метою своїх брудних ігор.

Того дня, коли, виконуючи інтернаціональний обов’язок, в Афганістані загинув мій брат, моє серце розривалося на частини, я не розуміла “за що?” Привезли цинкову труну, яку навіть не дозволили відкрити. Мій вибір був між ненавистю і любов’ю. Як з цим жити? Я вибрала – любов. Влада і гроші, чиїсь політичні ігри… І до цього дня я не знайшла відповіді, за що і заради чого він загинув …

Я зробила свій вибір – нести любов людям через музику. Це завжди було і буде моїм вибором: служити людям своєю творчістю. Коли я на сцені, мене з глядачами об’єднує музика і любов. Коли я співаю, я співаю для всіх і не поділяю свого глядача за національністю та релігією, кольором шкіри або сексуальною орієнтацією. Для мене це не чорний або білий, це просто люди, які люблять мою музику, а я співаю для них”, – наголошує співачка.

“Я вірю, що хороших людей набагато більше, ніж поганих. І добро рано чи пізно перемагає зло!”, – пише вона.