«Я хочу, щоб ми об’єднались і допомогли йому вижити», – Юрій Андрухович висловився на підтримку протестів щодо готелю «Дністер»

Автор: Єва Жасминова

11 Кві, 2021 14:02

Поділитись публікацією
«Я хочу, щоб ми об’єднались і допомогли йому вижити», – Юрій Андрухович висловився на підтримку протестів щодо готелю «Дністер»

Відомий український поет Юрій Андрухович перебуваючи у Відні записав відео на підтримку протестів щодо готелю «Дністер».

Читайте також: Мерія Франківська програла черговий суд по готелю Дністер, бо не створила потрібний орган

Нагадаємо, кількарічний ремонт готелю нещодавно став предметом обговорення через заскління частини колонади будівлі на вулиці Шевченка. Напередодні готельєр Мирослав Бойко разом з дружиною і донькою організували екскурсію готелем і сказали, що можуть повернути колонаду громаді.

На акцію прот

Юрій Андрухович у відео розповів, що не може не сумувати за домом і часто думає про Івано-Франківськ, також він сказав, що підтримує протести і просить людей об’єднатися аби «Дністер» вижив.

«Я дуже часто думаю про Івано-Франківськ, і скоро повернуся. Є такі будівлі, які роблять місто – містом. У нас нажаль, в нашому Франківську таких будівель на так багато. Відповідно, ми змушені цінувати те, що ми маємо, тому, що його не так багато. І однією з таких будівель є теперішній готель «Дністер». Тому, дуже прикро і боляче, чути і бачити, дізнаватися, про те, що там відбувається фактично акт вандалізму. Тобто знищення цієї будівлі, перетворення її на щось цілком інше. Таким чином наше місто перестає бути містом, воно стає просто скупченням якихось об’єктів, де живуть випадкові, байдужі люди, які нічого цього не люблять, не цінують.

Нагадаємо, «Будинку боляче»: франківці під готелем «Дністер» вимагають не склити колонаду

Власне кажучи я не вірю в те, що в нас живуть люди випадкові й байдужі, тому я дуже підтримую протести на захист історичного середовища, захист історичної будівлі «Дністра». Я ще додам, будь ласка заявам пана Бойка, про те, що все це проплачено, що там якісь гроші його конкурентів закручені. Там насправді не те, до чого звик цей пан. Він звик, що все продається й купується. Насправді там домінує бажання захистити це місто від остаточного розпаду. Воно може завдяки нам в цій смертельній ситуації все ж вижити. Я дуже хотів би, аби ми об’єдналися і допомогли йому вижити»,- сказав Юрій Андрухович.

Читайте також: Протести шкодять інвестклімату: Торгово-промислова палата та організація роботодавців стали на захист Бойка і його ремонту “Дністра” (ДОКУМЕНТ)