“Я хочу, щоби всі знали правду про так званих фашистів і бандерівців”, – Ахеджакова

Автор: Турій Роман

20 Сер, 2014 09:10

Поділитись публікацією
“Я хочу, щоби всі знали правду про так званих фашистів і бандерівців”, – Ахеджакова

Народна артистка Росії Лія Ахеджакова заявила, що за все життя не бачила стільки брехні і пропаганди на російському телебаченні, як тепер. Вона підтримує українців і хоче знати правду про події, що мають місце в нашій державі.

“Я дивлюся телеканал “Дождь”, який працює тільки в інтернеті. Я не знаю, як зараз ці чудові журналісти знаходять гроші для свого колеги Тимура Олевського, щоб він знаходився в Україні і звідти говорив нам правду про так званих “фашистів” і “бандерівців”. Правду про тих, хто поклав свої життя, щоб не жити в злодійській, гівняній державі. Правду про Небесну сотню. Ми скоро дізнаємося імена тих, хто цілився в очі і серце активістів”, – цитує Ахеджакову Gordonua, передає Gazeta.ua.

Актриса підкреслила, що за все життя не бачила стільки брехні і пропаганди на російському телебаченні, як за останній час.

“Я надивилася телевізор – от так голова розпухла. Який федеральний телеканал не увімкни – новини кишать “бендерівцями”, фашистами і націонал-зрадниками. Страшна річ! Знаєте, який у мене глядацький стаж? Але на моїй пам’яті ще не було, щоб з екрану телевізора ми лякали Америку: мовляв, перетворимо вас у радіоактивний попіл”, – сказала Ахеджакова.