Я не бачив договору купівлі-продажу: представник “нового” власника центрального ринку на брифінгу для ЗМІ (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

Автор: Костинюк Олександр

28 Жов, 2019 16:09

Я не бачив договору купівлі-продажу: представник “нового” власника центрального ринку на брифінгу для ЗМІ (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

Представник фірми “Торговий сервіс” Юрій Бобик, який працює на фірмі від 25 жовтня, розповів про ситуацію на центральному ринку в Івано-Франківську.

Читайте також: У Франківську відбувся благодійний фотопроект, присвячений дітям з синдромом Дауна (ФОТО)

На зустрічі з пресою чоловік заявив, що є представником нової власниці, і заперечує рейдерське захоплення фірми, як про це каже Ігор Халаменда.

“Ніякого захоплення не відбувалося. Це підтверджується тим, що ви можете зайти в офіс, працюють підприємці. Все добре, проблем ніяких немає. Є засновник, який уклав договір купівлі корпоративних прав. Казанцева здійснює підприємницьку роботу з 2006 року і є професіоналом. Якщо говоримо про підробку документів, то це може встановити суд. Договір показати не можу, бо це конфіденційна інформація. Я не є особою, яка може розкривати умови договору. Я не бачив договору. Він передається реєстратору. Договір, наскільки мені відомо, був укладений у серпні”, – сказав Бобик.

Також Бобик заявив, що так звана нова адміністрація в першу чергу працюватиме над покращенням умов праці для підприємця:

“Я так розумію, що будуть ремонтні роботи на ринку та зовні. Жодних перепон в діяльності підприємців не має бути. Вони будуть набирати сильну команду маркетологів, щоб оновити бренд ринку. Якщо люди тут зможуть заробляти кошти, то й підприємству буде добре. Директор тут сидів два дні і приймав скарги. Люди скаржилися на високу плату. Її зменшено на 25%. Ці всі питання будуть опрацьовуватися. Зараз відбувається процес більше документальний. Подивитися баланс, така робота”.

Не бачив договору купівлі-договору підприємства від Халаменди на користь Тамари Казанцевої і новопризначений керівник ринку Антон Довгий. Каже, що прийняли на роботу два дні тому, наголошує, що офіційно.

На зустрічі з підприємцями він заявив, що адміністрація зменшить орендну плату для торговельників на 25%. Однак ті незадоволені, адже адміністрація Халаменди підняла вартість роботи на ринку позаминулого тижня. Тож, кажуть, суттєвого полегшення в роботі не відчують. Довгий відповів, що попередня адміністрація не пішла б і на такі кроки.

Нагадаємо, вранці 27 жовтня представники Ігоря Халаменди заявили, що рейдерам вдалося увійти в приміщення офісу “Торгового сервісу”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 3
  • like
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry