“Я не пройшов, але і без мандату буду ходити на владу, як і ходив”, – активіст Чирва радить новій міськраді не розслаблятися

Автор: Турій Роман

06 Nov, 2015 09:20

Поділитись публікацією
“Я не пройшов, але і без мандату буду ходити на владу, як і ходив”, – активіст Чирва радить новій міськраді не розслаблятися

Івано-Франківський активіст Сергій Чирва, якому не вдалося стати депутатом міської ради від “УКРОПу” поділився з “Галкою” думками щодо своєї подальшої місії у житті міста.

Читайте також: Під тиском громадськості одіозний укропівець відмовився від посади

“Що робив для громади міста – так і надалі буду робити. Про владу ще рано щось говорити, бо ще не до кінця зрозуміла конфігурація голосувань фракцій по важливим питанням життя міста… Хоча насторожує кількість забудовників… Я не пройшов, так буду так, без мандату, ходити на владу, як і ходив…”, – обіцяє Чирва.

Як приклад він навів ситуацію з нещодавнім відключенням газу у одному з багатоквартирних будинків міста.

“Можу нагадати, як у мене чиновники вимагали посвідчення на мітингу з приводу відключення газконторою 5-ти поверхового будинку. Так, тоді скочив на лавку і розказав декільком сотням обурених мешканців, що можновладці вимагають мандату. Пролунали пропозиції надавати їм по їхнім мандатам. А мені виказали довіру звичайним підняттям лісу рук! Це потужно мотивувало аргументувати (історія варта кримінального дослідження) і вже через півгодини негідники взялись підключати неправомірно відключений газ. Єдине,про що жалію, що своїм голосом не зможу впливати безпосередньо на рішення ради”, – визнає Чирва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова Івано-Франківська міська рада в цифрах ІНФОГРАФІКА

Теги: