“Я піддався впливу неправдивої інформації”, – Андрій Долик склав повноваження голови міської асоціації атовців

Автор: Костинюк Олександр

23 Sep, 2021 21:32

“Я піддався впливу неправдивої інформації”, – Андрій Долик склав повноваження голови міської асоціації атовців

23 вересня відбулись загальні збори правління міської Асоціації учасників АТО, на яких розглянули багато питань, котрі останнім часом колихали ветеранську спільноту.

Читайте також: Безкоштовне лікування у комфортних умовах: у Франківську відкрили сучасне онковідділення (ФОТО)

Нагадаємо, тижнем раніше у міській асоціації учасників АТО стався скандал: Василя Андріїва звинуватили в обмані і узурпації влади. Тоді стало відомо, що “деякі особи піддалися на маніпуляції та хотіли дискредитувати спілку”.

На зборах голова міської асоціації атовців Андрій Долик (“Східний Вовк”) вирішив скласти повноваження керівника:

“Ми почули багато різних думок. Перебуваючи в тверезому розумі, підсумувавши все почуте та побачене, я офіційно заявляю: я піддався впливу неправдивої інформації, маніпуляції та ошуканства зі сторони Качака Юрія та його покровителів! Став інструментом в чужих руках для досягнення якихось своїх інтересів! Розуміючи всю відповідальність перед ветеранською спільнотою та побратимами, складаю з себе повноваження голови міської асоціації учасників АТО!”.

На зборах одноголосно обрали новим головою Василя Андріїва, заступником Ігоря Синяка, секретарем Тараса Кузя. Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку спілки.

“Дякую всім за співпрацю та розумінння ! Я залишаюсь в команді, та буду допомагати всім чим зможу! З повагою Андрій Долик”, – додав “Східний Вовк”

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry